OPŁATA za TV

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: OPŁATA za TV

Post autor: darek »

wiesniaczkaela pisze:Telewizorek w pokoju potrafi być zarzewiem do walki.W pewnym sanatorium panie się ostro pożarły bo jedna chciała od rana do wieczora telewizję z miasta pierników a druga nie była w stanie tego znieść.Może należało by powrócić do świetlic albo telewizorków w kącikach sanatoryjnych z wygodnymi fotelami :?: , gdzie i kawkę by podano i integracja by następowała a było by tanio i bezpiecznie ;)

Czy Ty Elu byłaś i NIE UJAWNIŁAŚ się ??????????????
Razem ze mną w kołobrzeskiej Perle ?????????????

WŁAŚNIE W OSTATNIM TYGODNIU POBYTU DWIE PANIE DOPUŚCIŁY się CZYNÓW ..że PILOT OD 32 CALOWEJ PLAZMY WYLĄDOWAŁ NA ŁUKU BRWIOWEJ TEJ ..SŁABSZEJ ..interweniowała POLICJA w sile dwóch
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: OPŁATA za TV

Post autor: Fionka »

Niestety nie byłam w Perle :( ale mam zamiar tam być :D Wygląda na to że spór telewizyjny nie jest rzadkością :shock:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

OPŁATA za TV

Post autor: jacky6 »

A ja się zastanawiam czy operatorzy obsługujący sanatoryjne odbiorniki płacą od każdego z nich abonament ...

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: OPŁATA za TV

Post autor: Felice »

Jacku płacą...
Wiele już się nie bawi w telewizję.Oddają to w ręce firmy zewnętrznej która się tym zajmuje.Instalują telewizory na kartę.Wykupujesz kartę oglądasz,nie masz program informacyjny o kurorcie co najwyżej.
forumowicz

Re: OPŁATA za TV

Post autor: forumowicz »

darek pisze:
wiesniaczkaela pisze:Telewizorek w pokoju potrafi być zarzewiem do walki.W pewnym sanatorium panie się ostro pożarły bo jedna chciała od rana do wieczora telewizję z miasta pierników a druga nie była w stanie tego znieść.Może należało by powrócić do świetlic albo telewizorków w kącikach sanatoryjnych z wygodnymi fotelami :?: , gdzie i kawkę by podano i integracja by następowała a było by tanio i bezpiecznie ;)

Czy Ty Elu byłaś i NIE UJAWNIŁAŚ się ??????????????
Razem ze mną w kołobrzeskiej Perle ?????????????

WŁAŚNIE W OSTATNIM TYGODNIU POBYTU DWIE PANIE DOPUŚCIŁY się CZYNÓW ..że PILOT OD 32 CALOWEJ PLAZMY WYLĄDOWAŁ NA ŁUKU BRWIOWEJ TEJ ..SŁABSZEJ ..interweniowała POLICJA w sile dwóch
Dareczku znam Ciebie :D i wiem .ze nie zmyślasz, ale czy tak aż nisko upadło społeczeństwo polskie ?Polacy? :shock: :shock:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: OPŁATA za TV

Post autor: darek »

Kruszynko

TV w czasie kiedy emitowane są seriale tureckie po południu czy nasze rodzime produkcje " M jak "czy inne potrafią ściągnąć przed odbiorniki nie zliczone liczby widzów płci żeńskiej ...co widać na tzw tańcach :(

A fakt opisywany przez moja skromna osobę miał miejsce w trzecim tygodniu pobytu gdy następuje totalne zmęczenie .

A co do opłat za TV ..bodajże obiekty posiadające status Szpitala ..Zwolnione sa z opłaty RTV natomiast pozostałe obiekty rozliczane są wg indywidualnych umów
forumowicz

Re: OPŁATA za TV

Post autor: forumowicz »

Jestem w Szpitalu U i pobierają od kuracjuszy opłaty min za TV a to lisy chytrusy ;) :lol:
Pozdrawiam :serce: :D
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: OPŁATA za TV

Post autor: SlawaAnna »

Ja byłam w Szpitalu Uzdrowiskowym (Kujawiak, Inowrocław) i opłaty tam były pobierane, choć telewizja działała o dziwo nawet, jeśli w pokoju nie opłacono telewizji.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: OPŁATA za TV

Post autor: darek »

ok
Mają do tego PRAWO.
Bo Ty wynajmujesz od Nich odbiornik a abonament to niestety inna Bajka.
Jedynie szkoda ,że oferując podstawową bezpłatną Platformę naziemną stawki są tak różne nawet w tych samych miejscowościach.
Fakt LISKI CHYTRUSKI :(
robbo44
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 25 paź 2016 20:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: OPŁATA za TV

Post autor: robbo44 »

A nie lepiej dać sobie spokój z TV ? Wystarczy by odbiornik był na tyle nowoczesny by miał wejscie USB i mozna podpiąć PenDrive z ulubionymi filmami
ODPOWIEDZ