Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: danusia57 »

Witajcie :kwiat: wrześniowo-październikowe dziewczyny :D mija nam roczek czekania na przydział,teraz będzie już z górki :lol: Margareto masz niski numer to szykuj się na luty-marzec :lol: :lol: ,ja tuż za Tobą marzec-kwiecień :lol: :lol:,a Iza maj-czerwiec. Ciekawa jestem czy moja wróżba się sprawdzi :lol: :lol:

Obrazek

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Yaga »

Witam :) no tak roczek juz minął od naszego czekania.Najpierw wy pojedziecie :) ja wam pomacham a na końcu ja bo mam nr .63 tys. :( ale u mnie tak sie czeka.Danusiu :kwiat: jak tak czarujesz to prosze miej i mnie na uwadze i jakis zwrocik wyczarój na sierpień ,wrzesień :) pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: danusia57 »

Witaj :kwiat: Yaga, Twoje ,,spadki'' w numerkach,to ok 6000 numerów przez miesiąc.Kula :lol: wyczarowała przydział na sierpień-wrzesień 2017 :lol: :lol: ,to piękna pora żeby pojechać do sanatorium,wiem coś o tym bo ostatnio tak byłam :D :D pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Margareta »

ja jakoś nie mam szczęścia, poprzednim razem wyjazd wypadł wrzesień-październik ale chociaż pogodę miałam jak na te miesiące ładną, teraz Danusia wróży mi luty-marzec nooo też nie fajnie wolałabym okres letni ale "nie dy rydy" trzeba jechać wtedy kiedy wypada może choć miejsce mi fajne wybiorą ;)
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: danusia57 »

Margareta :kwiat: luty-marzec to lepsze miesiące na wyjazd niż gdybyś pojechała w listopadzie :twisted: ciemno robi się już ok 16,po ciemku trudno zwiedzać :( ,spacerować . A w marcu dłuższe dni, już słonko mocniej grzeje i czuje się zbliżającą wiosnę :kwiat: ,ale się rozmarzyłam :lol: :lol: .
Powoli spadają numerki,mam 4748 przez kilka dni tylko 5 osób dostało przydział,pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Margareta »

no jakby to wypadło pod koniec marca to byłoby nieźle bo to prawie wiosna :)
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Yaga »

Witajcie :kwiat: długo się nie odzywałam bo nie ma sie czym chwalić mój. nr. 60900 :roll: Danusia mi wyczarowała sierpień , wrzesień :) wyjazd .Dobre i to byleby nie póżniej a po 18 mc. zabawię się w mysliwego i będę polować na zwroty. Ale swoje trzeba od czekać i tak. pozdr :)
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: danusia57 »

Witam :D 13 miesiąc czekania na przydział,kończę z numerem 4078 :o ,jestem ciekawa czy dostanę prezent na gwiazdkę od NFZ :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Yaga »

Witaj Danusiu :kwiat: Ale w lubelskim się krótko czeka na przydział aż miło :) chyba będziesz musiała narty szykować na wyjazd moze w styczniu przydział dostaniesz :) .POchwal się jak cos będziesz wiedziala. pozdr :)
unana
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 174
Na forum od: 23 sty 2015 21:06
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: unana »

Składając wniosek 13.10.2015 r. jestem teraz 44123 ... wypada jeszcze rok czekania bo byłam na początku 82549 :)
ODPOWIEDZ