Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: Wienia »

B35 pisze:
Wienia pisze:A czy fundusz nie powinien mnie o tym powiadomić, skąd mamy wiedzieć jakie druki obowiązują,a co z kolejką przez ten czas oczekiwania.Wiem ,że pytanie nie do Ciebie ,ale mi się podniosło ciśnienie,Też będę dzwonić .Dziękuję. :kwiat:
Tez się wkurzyłam . Pani mnie poinformowała ze obowiązkiem lekarza jest mieć aktualne druki a na pytanie dlaczego przyjęli stary druk nie umiała mi udzielić info . i zadngo pisma tez nie wysłali ze jest zły druk a co do kolejki to pewnie zaczynamy od nowa po dostarczeniu nowego druku bo tam ten się nie zakwalifikował .napisz co Tobie powiedzieli. pozdrawiam ;)[/quote

B 35 już wiem,że nie z powodu druku takie opóźnienie.Po prostu zwrócono skierowanie do przychodni w celu uzupełnienia dokumentacji o sprawy medyczne .Ja powiadomienia nie dostałam i dobrze,że znajoma zadzwoniła i dzisiaj udało się[ po perypetiach bo mój lekarz na urlopie] uzupełnić i odesłać z powrotem do funduszu.Więc póki co kolejkę dalej zaklepuję bo w przeglądarce mam status skierowanie zwrócone celem uzupełnienia niezbędnych danych medycznych.Pozdrawiam kolejkowiczów i miłego weekendu. :)
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: B35 »

Co tam u Was słychać u mnie numery cały czas idą w górę.... Pozdrawiam oczekujących :)
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2243
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: Bogutka5 »

wybieram sie do lekarza aby wypisał wniosek do NFZ - i juz się zastanawiam czy ma nowy druk? czy wie, że jest nowy druk ... itd, itd. Gdzie moge zobaczyc jak wygląda nowy druk?
Bogutka
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: kuty »

Właśnie wysłałem wniosek do NFZ-tu .
I czekam !!!! :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: Felice »

Bogutka5 pisze:wybieram sie do lekarza aby wypisał wniosek do NFZ - i juz się zastanawiam czy ma nowy druk? czy wie, że jest nowy druk ... itd, itd. Gdzie moge zobaczyc jak wygląda nowy druk?
Bogutka
Bogutko wzór jest na stronie NFZ,ale ja myślę,że głównie chodzi o to by był wydrukowany z systemu (chodzi o kod kreskowy).Obecny wzór obowiązuje już od 2011 roku bodajże.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2243
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: Bogutka5 »

Felice ... tak, na stronie NFZ jest wzór i moja pani doktor posługuje sie nowym ... ufff. Jeszcze kompletuję wyniki badań. Niby nie tak ich wiele ale ...
Pozdrawiam
Bogutka
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: B35 »

Witam oczekujących jak tam u Was z numerkami ?? spadło chociaż trochę? bo u mnie cały czas idą w górę . Pozdrawiam cieplutko ;)
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: Wienia »

U mnie spadło przez grudzień prawie 2,5 tys :) natomiast listopad była porażka -tylko 876 numerów :( Ale to przecież jeszcze daleka droga przed nami.
Podrawiam oczekujacych Wienia :kwiat:
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: B35 »

wieslawa kowalska633 pisze:U mnie spadło przez grudzień prawie 2,5 tys :) natomiast listopad była porażka -tylko 876 numerów :( Ale to przecież jeszcze daleka droga przed nami.
Podrawiam oczekujacych Wienia :kwiat:

U mnie od 29 pazdziernika spadło 200 nr, spada 10 a dodają 30
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto złożył wniosek w sierpniu 2016?

Post autor: Wienia »

Bo Ty jesteś w innej kolejce masz poszpitalne to i numer niski i czas oczekiwania około 10 miesięcy :D .Ja czekam w normalnej z czasem oczekiwania 25 miesięcy :o i numer 58 900 :roll: Wienia
ODPOWIEDZ