Sanatoria ZUS 2018

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
sylwia166
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 12 maja 2017 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: sylwia166 »

Ja też chętnie się dowiem jakie sanatoria są najlepsze. W opiniach jest faktycznie dużo, tylko trudno przebrnąć przez setki stron. Ja byłam w sanatorium tylko raz i było to Koleczkowo, jedyne co było dobre w nim to towarzystwo :) i przesympatyczna Madzia rehabilitantka.
W tym roku jadę do Wieńca Zdroju, pożyjemy zobaczymy :)
forumowicz

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: forumowicz »

Hallo, to Kotka1972 i zgodnego internauty co do opinii to gonić z tego tematu :? i zaśmiecać nadal ten temat ocenami sanatorium, oceny sanatorium to w temacie " Oceń sanatorium " .,no to kulturka :shock: niektórych "wysoka" . Tojka, posiłkuj się postami osób które były i widziały a nie ściemniaczami od wiadomości znajomych, czy te drzwi były zamykane ? Oczywiście nikt tych drzwi w Etnie :) nie zamykał. :lol: Było tam małżeństwo dobrze mi znane ,obecnie już emerytów z Niemiec .
graziag
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 07 lut 2018 19:21
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: graziag »

Witam,w tamtym roku w sierpniu dostałam skierowanie do Lucasa w Świeradowie Zdroju,a potem w grudniu otrzymałam nowe skierowanie z nowym miejscem do Gościmia. Kiedy zadzwoniłam żeby spytać dlaczego mi zmienione miejsce, odpowiedz brzmiała ze została zerwana umowa z ZUS,wiec jak to się ma do informacji którą tu znalazłam, ze nadal w tym miejscu przyjmują kuracjuszy z problemem narządu ruchu.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Fionka »

Kotek1972 pisze: 18 lut 2018 18:46 Hallo, to Kotka1972 i zgodnego internauty co do opinii to gonić z tego tematu :? i zaśmiecać nadal ten temat ocenami sanatorium, oceny sanatorium to w temacie " Oceń sanatorium " .,no to kulturka :shock: niektórych "wysoka" . Tojka, posiłkuj się postami osób które były i widziały a nie ściemniaczami od wiadomości znajomych, czy te drzwi były zamykane ? Oczywiście nikt tych drzwi w Etnie :) nie zamykał. :lol: Było tam małżeństwo dobrze mi znane ,obecnie już emerytów z Niemiec .
Zapraszam do tematu Netykieta. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Fionka »

Witaj graziag. Kiedy miałaś rozpocząć turnus :?: Może to już być ostatnia grupa.Zamiana faktycznie mało atrakcyjna . Dzwoń i poproś o zamianę.
forumowicz

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: forumowicz »

wiesniaczkaela pisze: 18 lut 2018 19:23
Kotek1972 pisze: 18 lut 2018 18:46 Hallo, to Kotka1972 i zgodnego internauty co do opinii to gonić z tego tematu :? i zaśmiecać nadal ten temat ocenami sanatorium, oceny sanatorium to w temacie " Oceń sanatorium " .,no to kulturka :shock: niektórych "wysoka" . Tojka, posiłkuj się postami osób które były i widziały a nie ściemniaczami od wiadomości znajomych, czy te drzwi były zamykane ? Oczywiście nikt tych drzwi w Etnie :) nie zamykał. :lol: Było tam małżeństwo dobrze mi znane ,obecnie już emerytów z Niemiec .
Zapraszam do tematu Netykieta. :!: :!: :!: :!:
i vice versa, proszę nie cytować moich postów , to bardzo ....... nawyk. :lol:
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Tojka »

Kotek1972 pisze: 18 lut 2018 18:46 Tojka, posiłkuj się postami osób które były i widziały a nie ściemniaczami od wiadomości znajomych, czy te drzwi były zamykane ? Oczywiście nikt tych drzwi w Etnie :) nie zamykał. :lol:
chyba coś pomyliłeś, to właśnie ja byłam i widziałam :)
forumowicz

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: forumowicz »

Nic mi się nie pomyliło, prawidłowo odczytałem Twój post w którym stwierdziłaś ,że drzwi nie były zamykane. Uwagę moją należało odczytać między wierszami ale nie do Ciebie :arrow: tylko do osóbki wszystko wiedzącej i znawczyni wielu tutaj tematów. Jeśli już czytać ,to czytać ze zrozumieniem.I oto chodzi.Kotek1972 :ugeek:
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Dla uspokojenia tematu drzwi :D i zmiany tematu a właściwie powrotu do tematu przewodniego chciałbym spytać czy może na forum jest ktoś kto właśnie wrócił z Daniela w Ustroniu. Pytam bo ja właśnie wybieram się do Daniela od 22 marca 2018. Wiem jedno w Danielu ruszył nowiutki basen . Jestem ciekawy informacji najnowszych o Danielu o rehabilitacji i całej reszcie dotyczącej pobytu w tym ośrodku . Jednocześnie dziękuję tym którzy zamieścili wcześniejsze informacje o Danielu.
Pozdrawiam oczekujących na wyjazd.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: sztani »

Sergio zapytaj proszę w wątku o Danielu bo jak ktoś Ci odpowie To w opiniach pozostanie a tu zginie :)
ODPOWIEDZ