Kolejka na 2018-2019 rok

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5049
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: zbigniew165 »

Małgosia69 faktycznie długo cię nie było na forum. Ja zaczynam dzwonić do NFZ już w końcówce sierpnia, żeby wbić się na wrzesień oczywiście nad morze. Obecnie jestem w Szczecinie i dojeżdżam codziennie do Międzyzdrojów-prywatnie. Ale morze to jest to czego potrzebuje chory na astmę. Zresztą kilka dni temu lekarz chorób płuc powiedziała mi,że najlepszy klimat dla chorujących na dolne drogi oddechowe, to tereny nadmorskie. Pozdrawiam i dam ci znać o rozpoczęciu polowania na zwroty.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Zazdraszczam Ci Zbigniewie, zazdraszczam :!: 8-) I tego Szczecina/ piękne miasto/ i tych Międzyzdrojów i a może i przede wszystkim tego,że możesz jechać już we wrześniu. U mnie troszkę się pogmatwało. jestem miesiąc po zabiegu i rehabilitować się mogę dopiero po połowie września to raz, a po drugie w pracy dostałam od Dyrektora KATEGORYCZNY ZAKAZ wyjazdu we wrześniu :!: :!: :o :o :shock: w tym miesiącu kończą się umowy o pracę 17 moim pracownicom, kończy się duuuży przetarg na usługi i .... O Boże Małgosia w żadnym wypadku!!! Zapomnij!!!
W związku z tym cobym nie podzielić losu pracownic, który to los jest baardzo nie pewny, będę starała się dopiero o październik. :( Ale i październik miesiąc piękny. Tyle tylko,że co z naszymi planami Zbigniewie :?: Co z naszymi planami :?: A miało być tak pięknie. Morze, Ty Maryann i ja. Czyli miało być pięknie, a będzie jak zwykle :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

Nie martw sie Malgosiu... :kwiat: chyba na osłodę umowimy sie chociaz na piwo, .. :lol:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Oj Maryann jakże się tu nie martwić :?: :?: Najpierw Ty mnie porzuciłaś, teraz Zbyszek. No i co ja mam biedny koralik zrobić :?: :?: :?
No dobra. Maryann to kiedy to piwo i gdzie :?: :?: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

A i oczywiście los kobietek jest niepewny a nie nie pewny. :lol: :lol: To z tego zazdraszczania błąd się wkradł. ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5049
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: zbigniew165 »

Małgosia ja cię nie porzuciłem. Będę dzwonił koniec sierpnia, ale nie spodziewam się, że zaraz dostanę zwrot nad morze. Nie wezmę Kamienia Pomorskiego, ale będę polował na Dąbki Argentyt lub podobne sanatorium z oddechówką. Także nie załamuj się, bo może też dostanę w październiku i gdzieś się spotkamy oczywiście nad morzem. Co do Międzyzdroi i Szczecina, to chciałbym tam mieszkać. Oddychanie jest tam bardzo dobre, a u nas w łódzkim tylko dobre. Tak pokazuje wskaźnik na mapie pogody i tak rzeczywiście jest. Sprawdziłem to osobiście w tych dniach na własnym schorzeniu. Tam astma nie była taka odczuwalna jak u nas w centralnej Polsce. Pozdrawiam i liczę na kontakt z tobą w czasie polowania na zwroty. :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

Małgosia69 pisze: 22 lip 2018 21:40 Oj Maryann jakże się tu nie martwić :?: :?: Najpierw Ty mnie porzuciłaś, teraz Zbyszek. No i co ja mam biedny koralik zrobić :?: :?: :?
No dobra. Maryann to kiedy to piwo i gdzie :?: :?: :lol: :lol:
Jak sie juz obrobisz to sie umowimy gdzies na miedzy... :D :D
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Maryann Ty chyba dziewczyna z miasta jesteś i nie wiesz ile miedzy na wsi jest. :lol: :lol: Musisz dobrze się określić o którą konkretnie Ci .chodzi. Ale jak już zasiądziemy na tej miedzy... :lol: :lol: Muszę się szybko ogarniać. 8-) 8-)
Zbyszku już mi lepiej, bo normalnie poczułam się jak porzucona narzeczona. :lol: :lol: Ale jak jakąś szansę nam dajesz na wspólny wyjazd, to mi zaraz lepiej. ;)
A tak poważnie myślę,że to polowanie może być trudniejsze niż myślałam. Moi rodzice od kilku dni próbują w ogóle dodzwonić się do naszego NFZ-tu bez powodzenia. Cały czas zajęte obydwa numery. Myślę ,że kobietki odłożyły słuchawki telefonów, żeby mieć święty spokój. Ale mam nadzieję,że im bliżej jesieni tym choć ociupinkę będzie łatwiej się dodzwonić.
Oczywiście że będziemy w kontakcie w czasie polowania. :) Pozdrawiam serdecznie. :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

Nie z miasta :lol: :lol: Malgosiu :kwiat: ... :lol: :lol: ...A co do Nfz naszego to masz racje...odkladaja sluchawke...trza się w cierpliwosc uzbroic i próbować...do skutku.. :D
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Niania »

WITAM :)
Mnie dziś nadano numer do kolejki i czekam na ocenę lekarza z NFZ.
Tak że jeszcze dwa tygodnie czekania co dalej.
Pozdrawiam oczekujących i życzę super wyjazdów na rehabilitację.
Miłego dnia i słonka na niebie. :) :) :)
Zablokowany