Zmiana miejsca rehabilitacji ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Joasia1967

Post autor: jeni42 »

Joasia1967 pisze: 04 lip 2018 17:39 Tylko zapytałam..po co te złośliwości.. Skoro zapytałam to mam konkretny powód o którym nie muszę pisać dlatego.... Myślałam że zostanie tu sensowna odpowiedź po co wysyłać mnie taki kawał drogi i ponosić podwójne koszta skoro w pomorskim jest pełno takich ośrodków..
Cześć Joasiu, ZUS Ci za podróż zwróci, ale oczywiście, możesz zadzwonić do Oddziału (numer telefonu na skierowaniu) i poprosić o zmianę ośrodka, powiedz, że wolałabyś bliżej, że termin Ci nie odpowiada, że masz ślub dziecka, czy coś tam...)
swoją drogą, jeżeli termin i ośrodek jest atrakcyjny, to może fajnie dalej od domu, ale oczywiście to Twoja decyzja...
Pozdrawiam i życzę pozytywnego załatwienia sprawy.
Janina
Awatar użytkownika
Joasia1967
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 04 lip 2018 16:42

Re: Zmiana miejsca rehabilitacji ZUS

Post autor: Joasia1967 »

Witaj Janino
Byłam osobiscie porozmawiac w ZUS i pani wszystko mi wytłumaczyła więc czekam już teaz tylko na konkretną odpowiedz. Mam nadzieję ze przychylnie odniosą sie do zmiany miejsca wyjazdu. Pozdrawiam serdecznie :) i zdrówka zyczę :)
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zmiana miejsca rehabilitacji ZUS

Post autor: jeni42 »

Joasia1967 pisze: 13 lip 2018 17:05 Witaj Janino
Byłam osobiscie porozmawiac w ZUS i pani wszystko mi wytłumaczyła więc czekam już teaz tylko na konkretną odpowiedz. Mam nadzieję ze przychylnie odniosą sie do zmiany miejsca wyjazdu. Pozdrawiam serdecznie :) i zdrówka zyczę :)
No i widzisz, wszystko da się załatwić, tam też pracują ludzie...:)
Miłego weekendu i również dużo zdrówka życzę :kwiat:
Jasia
forumowicz

Re: Zmiana miejsca rehabilitacji ZUS

Post autor: forumowicz »

Joasiu, teraz masz wiedzę ze źródła , oby pozytywnie Cię załatwiono , a z drugiej strony mogła urzędniczka powiedzieć NIE , tak też bywa :)
Awatar użytkownika
Joasia1967
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 04 lip 2018 16:42

Re: Zmiana miejsca rehabilitacji ZUS

Post autor: Joasia1967 »

Witaj Bibi
Tak to prawda :) więc jak dostane odpowiedz to na pewno napisze gdzie po zmianie mnie przydzielili :)
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Joasia1967
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 04 lip 2018 16:42

Re: Zmiana miejsca rehabilitacji ZUS

Post autor: Joasia1967 »

Witam :) wszystkich..
Dzisiaj otrzymałam pismo z Zus w sprawie zmiany miejsca a wiec moje nowe miejsce pobytu to Alma Sobieszewo :) wiec ok 70 km od domu.Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Zmiana miejsca rehabilitacji ZUS

Post autor: forumowicz »

CZy to lepiej , czy gorzej nie wiem , nie byłam ani w Osieczku ani w Sobieszewie . Jeśli jesteś zadowolona to super - dobrej kuracji życzę Joasiu :)
Awatar użytkownika
Joasia1967
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 04 lip 2018 16:42

Re: Zmiana miejsca rehabilitacji ZUS

Post autor: Joasia1967 »

Bibi jestem zadowolona ze zmiany :) na pewno opisze co i jak :) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ