Sanatorium z ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
yukka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 lis 2019 18:54
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: yukka »

Witam
Dziś dostałam list, w którym poinformowano mnie, że 27.01.2020 zaczynam turnus w Osieczku.
Nie ukrywam, że trochę się przeraziłam, bo opinie są takie sobie
Awatar użytkownika
acik61
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 05 paź 2019 18:51
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: acik61 »

yukka
Witam w klubie "zesłanych" Ja mam turnus od 02.01.2020
Pozdrawiam
yukka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 lis 2019 18:54
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: yukka »

To się wymienimy pokojami :P
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: dani888 »

Motocyklista35+wawa pisze: 05 lis 2019 18:21 Witaj a ja chciałem Augustów i mam
Witaj . A byłeś już w naszym Augustowie ? :) Piszę ,,naszym'' bo w moim województwie i czasem tam bywam . Na kiedy masz termin ? Fajnie jest latem ale i turystów tłumy :) . Pozdrawiam ....
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: dani888 »

Dagna pisze: 07 lis 2019 16:49 a ja Gołdap - koniec lutego 2020
Witaj miło. W tej chwili jest tam moja koleżanka i bardzo sobie chwali zabiegi i ogólnie jest zadowolona .
Próbujesz zmienić sobie termin wyjazdu ? Mam nadzieję , że Ci się uda , powodzenia :) . Napisz proszę jak poszło , pozdrawiam :kwiat: .
Motocyklista35+wawa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 04 lis 2019 12:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Motocyklista35+wawa »

Witaj Dani nie bylem w Augustowie.choc w tamtych okolicach bywalem przejazdami .Ale chcialbym pozwiezac tamte okolice.a masz dla mnie jakies rady podpowiedzico warto zobaczyc?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: dani888 »

Hej Motocyklisto . W sumie zależy to od tego co Ciebie interesuje i czy będziesz miał czas na zwiedzanie . Na pewno Studzieniczna , gdzie był nasz Papież Jan Paweł ll , kanał augustowski , liczne śluzy , rejs statkiem itp... Jest też tzw. gliniana wioska gdzie domki są okrągłe :) . Ale nie wiem kiedy będziesz w tych stronach . Słyszałeś o słynnych serach korycińskich ? Są bardzo smaczne (trasa Białystok - Augustów , poza tym znane ogórki z Kruszewa . Mogłabym wymieniać jeszcze ale oczekiwania każdy ma inne . W każdym bądź razie ten rejon posiada całkiem sporo atrakcji .
Pozdrawiam serdecznie :) .
Motocyklista35+wawa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 04 lis 2019 12:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Motocyklista35+wawa »

Witaj Dani wyjerzdzam pod koniec stycznia do Augustowa wiec to slaby czas na zwiedzanie i zero jazdy motocyklem.Ale interesuje mnie wszystko co tam i w tamtych okolicach warto zobaczyc itp.Czy bede miec na to czas postaramsie znalesc nie jestem typem domownika jak i wole cos posmakowac nowego jak siedziec na tylku na obiekcie senatoryhnym.Szkoda ze nikt na ten termin wyjazdyu nie podejmuje tematu bo mozna by bylo razem....
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: dani888 »

Motocyklisto witaj miło :) . Mam dla Ciebie podpowiedź - w dziale ,,Wyjeżdżam do sanatorium . Planuję sanatorium'' jest na str.5-ej temat pt. ,, Augustów 27.01.2020 '' . Założyła go 350dorota . Wygląda na to , że właśnie w tym dniu jedzie do Augustowa , to również Twój termin ? Zajrzyj tam i napisz , może oprócz Doroty jeszcze ktoś odezwie się . Powodzenia :) . W sumie to masz rację , wyjazd zimą to przechlapane ale może dopisze pogoda , dobre towarzystwo a tego Ci życzę . Ponoć w ośrodku jest bardzo dobra baza zabiegowa , w mieście liczne knajpki a motocykl zakonserwuj i niech czeka na ciepełko :) . A teraz szybciutko podepnij się pod podany temat i będzie ok .
P.s. sprawdzę czy pisałeś :lol: , miłego wieczoru .
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Dagna »

dani888 pisze: 16 lis 2019 23:08
Witaj miło. W tej chwili jest tam moja koleżanka i bardzo sobie chwali zabiegi i ogólnie jest zadowolona .
Próbujesz zmienić sobie termin wyjazdu ? Mam nadzieję , że Ci się uda , powodzenia :) . Napisz proszę jak poszło , pozdrawiam :kwiat: .

Udało się zmienić na kwiecień i tym razem można było wybierać gdzie ale zostałam przy Witalu.
ODPOWIEDZ