ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2037
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Witaj :kwiat: stokrotka
Od złożenia wniosku upłynie 18 mc a od ostatniego pobytu w sanatorium 30 mc czyli w naszym ukochanym NFZcie mają swoje przepisy.Składałem po 12 mc od ostatniego pobytu bo tak sobie życzy nasz NFZ.Czyli suma sumarum wychodzi na to ,ze w ślaskim jedzie się na sanstorium nie czesciej niż nie 18 mc jak pisesz w regulamonie NFztu tylko co 36 mc :lol: Regulamin regulaminem a punkt widzenie zależy od punktu sisdzenia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA 1)
z dnia 7 lipca 2011 r.
w sprawie kierowania na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową. § 2 . 2) w przypadku dorosłych - zalecaną częstotliwość korzystania z leczenia uzdrowiskowego albo rehabilitacji uzdrowiskowej, nie częściej niż raz na 18 miesięcy.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

wczoraj policzyłem od maja 2013 do teraz - wyszła średnia 3.520 per miesiączek...

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: madzia »

Witam :P a u mnie juz numerek 39500,wiec moze lato 2015 b,edzie moje,pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
forumowicz

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: forumowicz »

Chyba mnie nie lubią w tym naszym NFZ :( po 7 miesiącach średnia lekko się zmieniła :shock: z 2500 do 2800 na miesiąc :roll: .....jak uda się wyjechać w 2017 to już będzie coś :( Pozdrawiam oczekujących ......byle do przodu :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka bez końca ?

Post autor: jacky6 »

średnia roczna w podziale na okres miesięczny nadal u mnie utrzymuje się na poziomie 3.500 baksów...
nie wiem w jakim stopniu jest zależna od rodzaju schorzenia podlegającemu kurowaniu...
nie wiem też, czy na poziom stanu w kolejce mają kolejne przypływy - nowych wnioskodawców i pozytywnie zakwalifikowanych...

:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka bez końca ?

Post autor: jacky6 »

w ostatnich 3 tygodniach maszyneria doznała lekkiego przyspieszenia - to znaczy o jakieś 30 % obrotów więcej ...
czyżby po letnim przesileniu nadrabiali zaległości ?
tym nie mniej 26 miesięczny czas odstania w kolejce raczej ma wszelakie szanse powodzenia ...


:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi :ugeek:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ewasz »

No niestety Jaky6 to nasze czekanie to heh szkoda słów ;)
Mam zamiar pod koniec października złożyć wniosek, aż włos się jeży na głowie z jakim numerem wystartuję :shock:
forumowicz

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: forumowicz »

Faktycznie kolejka przyspieszyła :D Od tygodnia schodzi coś koło 250 na dzień :!: :shock: Jak by tak się miało utrzymywać to by było po prostu miodzio :lol: :lol: Ale to chyba tylko moje pobożne życzenie :lol: :lol: No to czekamy grzecznie dalej a po 18 miesiącach spróbujemy ze zwrotami :roll: :roll: Pozdrowionka dla oczekujących :kwiat:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka ( bahna ) na koniec świata...

Post autor: jacky6 »

... nas kieruje...
...
byc może nastąpi spowolnienie - spora grupa skierowanych do uzdrowienia i członkiń ich rodzin ( o nich obecnie głośno w mediach ) - będzie wymagać rehabilitacji...
a rzecz w tym ile się podepnie pod to hasło ?
...
kolejka "falować" będzie - nic nie uczynimy...
...
a czy zwroty bogate będą ?
to już tylko jak w loterii - albo my wygramy albo oni...

:mrgreen: :ugeek:
forumowicz

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: forumowicz »

jacky6 :D Pojedziemy :!: pojedziemy :!: ;) za rok może dwa ;) :!: ale pojedziemy i nie ma to tamto :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ