Zmiana leków

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Zmiana leków

Post autor: Zbigniew- I »

Pamiętaj Kruszynko, próbuj, bo jeśli nie spróbujesz, nigdy nie będziesz wiedziała, co straciłaś. Mamy jeszcze czas na nadrabianie wszelkich zaległości. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Zmiana leków

Post autor: forumowicz »

:lol: :lol: :lol: :oops: no tak sprobuję :lol: :lol: :o
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Zmiana leków

Post autor: Zbigniew- I »

:kwiat: Kruszynko, chylę czoło przed tak pięknym postanowieniem. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Beataa2702
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 27 mar 2014 21:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zmiana leków

Post autor: Beataa2702 »

Zbigniew- I pisze:
kruszynka pisze::lol: Seks a co to takiego Słonko? :oops: ;) :lol:
Kruszynko, odpowiem za Słoneczko,seks to samo zdrowie.a oto dane na potwierdzenie tego:
Seks, zwłaszcza udany, to nie tylko zdrowie i źródło niezwykłych doznań, ale również wspaniały lek i kosmetyk, a także jeden z najskuteczniejszych i najprzyjemniejszych sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów. Dobroczynne właściwości aktywności fizycznej zostały jednoznacznie potwierdzone przez wiele autorytetów naukowych – kardiologów, endokrynologów, neurologów, dermatologów i innych specjalistów. Łagodzi bóle, ujędrnia skórę, likwiduje cellulit, zapobiega zawałom i udarom, reguluje ciśnienie, wzmacnia organizm, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, zmniejsza ryzyko choroby wrzodowej...To tylko niektóre z korzystnych działań seksu. A jest ich dużo, dużo więcej.
:) :oops: :) :) ..... kurcze że też w karcie zabiegowej nie ma zleconego sex-u - powala na kolana wszystkie zabiegi - pozdrawiam wszystkich :kwiat: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Zmiana leków

Post autor: Zbigniew- I »

Beatko, w sanatoriach tego zabiegu nie ma w karcie, ale wszem i wobec wiadomo, że (zazwyczaj jest 5 zabiegów) szóstym zabiegiem jest taniec, a siódmym seks. Ostatnio w sanatorium właśnie szósty zabieg zalecał mi lekarz, a ja go poprosiłem o zlecenie na siódmy, uśmiał się, ale mi nie dał. Powiedział, że wierzy, że sam sobie załatwię ten zabieg.No cóż, wiara góry przenosi. :lol: :lol: :lol: Miłego pobytu w Nałęczowie!!!!
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Zmiana leków

Post autor: medi »

To ja tu po lekarzach latam ,żeby coś zaradzili ,na forum piszę jaka to ja chora ,a oni receptę na zdrowie mają gotową i się nie podzielą informacją :evil: :evil: :evil: Zbyszek do kąta ,ale migiem ...i nie do tego co Słoneczko stoi ;) :twisted: :evil: :evil: I gdzie ja teraz o 3 nad ranem znajdę jakiegoś życzliwego mężczyznę co by mi ciśnienie obniżył :?: ;) :oops: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Zmiana leków

Post autor: Zbigniew- I »

No,no,no już dobrze, pójdę do tego pustego kąta :evil: :evil: :evil: Ale Ty Medi, mogła byś poprawić sobie zdrówko przynajmniej z rana i wieczora i spać po nocach głębokim , zdrowym, spokojnym snem, a nie tłuc się o trzeciej nad ranem, obwiniając mnie za zło całego świata i wysyłając mnie do kąta i to w dodatku ciemnego, bez Słoneczka. :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Zmiana leków

Post autor: forumowicz »

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24962
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zmiana leków

Post autor: Sloneczko »

Nioooooo :D ....tyły masz dobre Kruszynko :kwiat: ;) :lol:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Zmiana leków

Post autor: Zbigniew- I »

Ma tyły u nas, ale Medi.Nie wiem Słoneczko, ale chyba ją za bardzo lubimy, żeśmy się jeszcze do tej pory na nią nie obrazili za ten kątowy terroryzm. :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ