Nadciśnie tętnicze

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: medi »

No to jeszcze jedna złota myśl :lol: :lol: :lol: Nigdy nie wolno brać podwójnej ilości bo się coś tam ominęło ,nie wzięliśmy to nie świat się nie zawali .Lepiej wziąć za mało niż za dużo :idea:
forumowicz

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: forumowicz »

Nadciśnienie nie zawsze wynika z wysokiego cholesterolu. Można mieć cholesterol i wszelkie lipidy cacy, a jednak można mieć podwyższone ciśnienie.
Najważniejsze to starać się nie wkurzać. Spokój to najlepsze lekarstwo, co nie?
:ugeek:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: Zbigniew- I »

Cholesterol to mit. Kto z Was znajdzie gdziekolwiek na świecie wiarygodne badania w wyniku których została ustalona norma cholesterolu w organizmie człowieka. Nie znajdziecie, bo takich nie było. A może umówmy się, że ta norma wynosi 150, a od jutra będziemy mieli kilka miliardów ludzi do leczenia. Są natomiast badania, że w wieku 50+ jeśli mężczyzna ma cholesterol poniżej 240 a kobieta poniżej 250 to jest to szkodliwe dla ich zdrowia.Dlaczego jeszcze 30 lat wstecz norma medyczna wynosiła 250?
forumowicz

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: forumowicz »

Próbował ktoś zioła - czystek?
Naprawdę reguluje ciśnienie krwi ten czystek?
forumowicz

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: forumowicz »

Aparaty, którymi mierzymy ciśnienie muszą być kalibrowane przynajmniej raz w roku. Wykonuje to serwis wskazany w karcie zakupu aparatu. Niekalibrowane aparaty wskazują przekłamania nawet rzędu -20 +20 jednostek.
forumowicz

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: forumowicz »

Ale w ramach gwarancji tak? :o a tego nie doczytałam ,a to takie przecież ważne ups .Dzięki :kwiat: Ave :kwiat:
forumowicz

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: forumowicz »

kruszynka pisze:Ale w ramach gwarancji tak? :o a tego nie doczytałam ,a to takie przecież ważne ups .Dzięki :kwiat: Ave :kwiat:
Ja mam automat z 5 letnią gwarancją. Co roku mogę wykonywać jego kalibrację w serwisie, oczywiście za darmo. Po okresie gwarancji też można to robić. nie kosztuje drogo, a zapewnia komfort użytkowania sprzętu :idea:
forumowicz

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: forumowicz »

Dziękuję Ave bardzo cenna info pozdrawiam :) :kwiat:
forumowicz

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: forumowicz »

Hej jak się macie z cisnieniem w tę pogodę? :shock:
forumowicz

Re: Nadciśnie tętnicze

Post autor: forumowicz »

Hej! Dobrze sie mamy (bynajmniej ja) z ciśnieniem. ok. :D
Gorzej jak ma się na deszcz bo wtedy w kościach łamie. :(
Pewnie juz jutro sie zacznie. :( :evil:
Ot, starośc nie radosc. :? :roll:
ODPOWIEDZ