Spotkanie w Lądku

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
MARK50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 83
Na forum od: 01 sie 2014 11:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: MARK50 »

Witam wszystkich miłosników Ladka ja z przyjemnoscią tez sie wpisze na liste tym bardziej ze same doborowe towarzystwo tu widze , jesli dopuszczacie meskie towarzystwo to prosze mnie brac pod uwage , bedzie mi miło ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: Felice »

Jestem,wróciłam ze Swińskiego Ujścia :D
Wrzesień jest dość popularnym czasem na pobyty w Lądku,jesień jest tam piękna.Co mogę polecić z noclegów; "Melanię","Cecylię","Willę Hania",Dom Wczasowy "Małgosia",pytajcie w FWP "Rybniczanka","Wanda".
Może faktycznie już trzeba ustalić wstępnie listę.Wpisujcie więc chęć przybycia.Kilka osób z forum już w tym czasie będzie w Lądku na kuracji,może niech też zgłoszą swój akces uczestniczenia w spotkaniu.Pozdrawiam wszystkich i piszcie....
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4580
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: rybka »

Alice pisze:Jestem,wróciłam ze Swińskiego Ujścia :D
Wrzesień jest dość popularnym czasem na pobyty w Lądku,jesień jest tam piękna.Co mogę polecić z noclegów; "Melanię","Cecylię","Willę Hania",Dom Wczasowy "Małgosia",pytajcie w FWP "Rybniczanka","Wanda".
Może faktycznie już trzeba ustalić wstępnie listę.Wpisujcie więc chęć przybycia.Kilka osób z forum już w tym czasie będzie w Lądku na kuracji,może niech też zgłoszą swój akces uczestniczenia w spotkaniu.Pozdrawiam wszystkich i piszcie....
Witaj Alice :kwiat:

W takim razie wpisujemy się kolejno na wstępną listę:
1. Organizatorka
2. Rybka
...


Pozdrawiam wszystkich :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24579
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: ewasz »

rybka pisze:
Alice pisze:Jestem,wróciłam ze Swińskiego Ujścia :D
Wrzesień jest dość popularnym czasem na pobyty w Lądku,jesień jest tam piękna.Co mogę polecić z noclegów; "Melanię","Cecylię","Willę Hania",Dom Wczasowy "Małgosia",pytajcie w FWP "Rybniczanka","Wanda".
Może faktycznie już trzeba ustalić wstępnie listę.Wpisujcie więc chęć przybycia.Kilka osób z forum już w tym czasie będzie w Lądku na kuracji,może niech też zgłoszą swój akces uczestniczenia w spotkaniu.Pozdrawiam wszystkich i piszcie....
Witaj Alice :kwiat:

W takim razie wpisujemy się kolejno na wstępną listę:
1. Organizatorka
2. Rybka
3. Ewasz :D
4. ......
5. ......
6. ......
7. .....
8. .....
itd.

Pozdrawiam wszystkich :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: Felice »

Dziunia,Mark...piszcie się na listę.
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: dziunia60 »

Niestety, muszę się wypisać z listy :cry: będę w tym czasie w Sanatorium Augustów.Przykro mi ,że się nie spotkamy ;) ale to jeszcze nie koniec świata.Duchem będę z Wami.Buziaki
MARK50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 83
Na forum od: 01 sie 2014 11:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: MARK50 »

Alice pisze:Miłośnicy Lądka i wszyscy,którzy chcieliby go poznać i razem z nami polubić.
Proponuję spotkanie w dniach 18,19,20 września.Ja będę na miejscu,więc organizacyjnie to załatwię.Czy są chętni?
Witaj Alice myslalem ze sie juz wpisałem na liste ale jakos sie tu nie widze, jestem w sanatorium Lotnik od 16 wrzesnia wiec z przyjemnoscią dołacze do tak zacnego grona przyjaciół , mysle ze mój akces wystarczy , jesli jednak potrzeba wiecej informacji to dostosuje sie do potrzeb rejestracji :kwiat: :D
MARK50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 83
Na forum od: 01 sie 2014 11:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: MARK50 »

jak lista to lista
1. Organizatorka
2. Rybka
3. Ewasz :D
4. Mark......
5. ......
6. ......
7. .....
8. .....
itd.

Pozdrawiam wszystkich :)[/quote][/quote]
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: Felice »

Podam Wam mój numer telefonu do kontaktu na priv.Część już ma z zacnego grona.Nieśmiali proszę piszcie do mnie na pocztę :D
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4580
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Spotkanie w Lądku

Post autor: rybka »

Nie wiem jak Wy moi Drodzy, ale ja już nie mogę się doczekać [ obrazek zewnętrzny ] a tu jeszcze całe trzy tygodnie... :roll: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ