ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: baron14 »

baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: baron14 »

margot pisze:...to se czymoj ino nie uduś :roll: chopie :? :twisted:
:lol: :lol: :lol: http://www.youtube.com/watch?v=c2i4h7Q-8sA :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: baron14 »

baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: baron14 »

stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: stokrotka »

baron 14 - wszystko co dziś zadedykowałeś to tańczyć i tańczyć...a przyznaj się po cichutku :o jakie preferujesz blondynki ,czarne czy ...rude --masz takie wątpliwości jak w piosence ? :lol: :lol: :lol:
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: baron14 »

stokrotka pisze:baron 14 - wszystko co dziś zadedykowałeś to tańczyć i tańczyć...a przyznaj się po cichutku :o jakie preferujesz blondynki ,czarne czy ...rude --masz takie wątpliwości jak w piosence ? :lol: :lol: :lol:
Kolor włosów na głowie ;) ;) :lol: :lol: :lol: nie ma znaczenia bo dla mnie ważne by czuć się w towarzystwie danej kobiety dobrze , na luzie i to dla mnie ważne :serce: :kwiat: :serce: :kwiat:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: stokrotka »

baron14 pisze:
stokrotka pisze:baron 14 - wszystko co dziś zadedykowałeś to tańczyć i tańczyć...a przyznaj się po cichutku :o jakie preferujesz blondynki ,czarne czy ...rude --masz takie wątpliwości jak w piosence ? :lol: :lol: :lol:
Kolor włosów na głowie ;) ;) :lol: :lol: :lol: nie ma znaczenia bo dla mnie ważne by czuć się w towarzystwie danej kobiety dobrze , na luzie i to dla mnie ważne :serce: :kwiat: :serce: :kwiat:
Przecież ja tylko o głowie pisałam :lol: :lol: i ten kolorek włosów też na ..głowie :lol: tak tylko ,na podstawie piosenki którą dedykowałeś zapytałam.To wiem że nawet może być facet łysy żeby w jego towarzystwie było miło i wesoło.
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: baron14 »

Przecież ja tylko o głowie pisałam :lol: :lol: i ten kolorek włosów też na ..głowie :lol: tak tylko ,na podstawie piosenki którą dedykowałeś zapytałam.To wiem że nawet może być facet łysy żeby w jego towarzystwie było miło i wesoło.[/quote]
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: stokrotka »

baron14 pisze:Przecież ja tylko o głowie pisałam :lol: :lol: i ten kolorek włosów też na ..głowie :lol: tak tylko ,na podstawie piosenki którą dedykowałeś zapytałam.To wiem że nawet może być facet łysy żeby w jego towarzystwie było miło i wesoło.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: baron14 »

stokrotka pisze:
baron14 pisze:Przecież ja tylko o głowie pisałam :lol: :lol: i ten kolorek włosów też na ..głowie :lol: tak tylko ,na podstawie piosenki którą dedykowałeś zapytałam.To wiem że nawet może być facet łysy żeby w jego towarzystwie było miło i wesoło.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=_iZU7N_OFVU
Zablokowany