50 lat i co dalej?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: eluunia »

Ostatnio zauważyłam że jestem bardzo rozchwytywana :roll: :roll: mamo tu ...babciu daj ...ciągle zaganiana ...
siłę mam tylko by zrzucić z siebie wszystko, ciuchy, emocje i wylądować w łóżku, zatopić się w miękkości pościeli. Nie wiem kto mi kradnie czas ;) ale znajdę złodziejaszka na pewno :roll: :D ale Ty Elciu uwielbiasz jak to Oni kradną Ci ten czas .a wczoraj moje zodziejaszki podarowali mi swój czas :D
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: Celinka52 »

eluunia pisze:Ostatnio zauważyłam że jestem bardzo rozchwytywana :roll: :roll: mamo tu ...babciu daj ...ciągle zaganiana ...
siłę mam tylko by zrzucić z siebie wszystko, ciuchy, emocje i wylądować w łóżku, zatopić się w miękkości pościeli. Nie wiem kto mi kradnie czas ;) ale znajdę złodziejaszka na pewno :roll: :D ale Ty Elciu uwielbiasz jak to Oni kradną Ci ten czas .a wczoraj moje zodziejaszki podarowali mi swój czas :D
Elu, ostatnio mam podobnie ,, mamus, czy mogłabyś.....,, albo ,, czy babcia mogłaby zając sie wnusią ? ,, Ale to przejściowe i też daje satysfakcję, że jestem niezbędna, chociaż jest to ogromnie czasochłonne, lecz- nie jest to czas absol :kwiat: utnie zmarnowany, kocham tych złodziejaszków mojego czasu.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: eluunia »

...ale dziś mam swój ranek cisza ..spokój ..zupka już ugotowana ..słoneczko pięknie zagląda przez okno .. :D
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: eluunia »

....dochodzę się do wniosku, że najpierw nie wiedziałam czego chcę i żyłam jak leci... :lol: :lol: a później znienacka "dochoszłam do wniosku" i wprawdzie nadal nie wiem czego chcę ..ale za to wiem .. że to ma być "coś innego"..że muszę być :D :D :D :D :D
Bodzio18
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 11 kwie 2014 12:17
Staż sanatoryjny: 10

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: Bodzio18 »

witam i pozdrawiam wszystkie urocze 50-siątki ,padło tu dużo trafnych myśli i spostrzeżeń co dalej a przecież cóż się zmieniło
dalej jesteście piękne i urocze a ta mała cyferka z przodu choć trochę ciąży dodaje Wam pałera do działania i zadbania o swoją wdzięki
a nam facetom to tak bardzo nie przeszkadza i dlatego trochę nie dbamy o formę co niestety widać ,trudniej nam za Wami
nadążyć dlatego proszę troszeczkę zwolnijcie abyśmy zdążyli za Wami przed następną 50-siątkom
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: Yaga »

Bodzio18 pisze:witam i pozdrawiam wszystkie urocze 50-siątki ,padło tu dużo trafnych myśli i spostrzeżeń co dalej a przecież cóż się zmieniło
dalej jesteście piękne i urocze a ta mała cyferka z przodu choć trochę ciąży dodaje Wam pałera do działania i zadbania o swoją wdzięki
a nam facetom to tak bardzo nie przeszkadza i dlatego trochę nie dbamy o formę co niestety widać ,trudniej nam za Wami
nadążyć dlatego proszę troszeczkę zwolnijcie abyśmy zdążyli za Wami przed następną 50-siątkom
Witam :kwiat: bardzo trafnie Bodzio to okresliłes :) .pozdrawiam Wszystkie 50+ \ w kupie rażniej\ :kwiat:
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: Celinka52 »

50 i mały plusik owszem- maja swoje plusiki. Dzieci ,, odchowane,, samodzielne- tylko czasem wnuczęta podrzucą- ale to przeciez frajda ! Mozna je rozpieszczać, przytulać, bo my- babcie i dziadkowie jestesmy od kochania, od ustawicznego wychowywania sa rodzice. I powiem szczerze- wole juz kupowac krem 50+ niz otrzymywać 500+, bo swoje zadanie wykonałam- wychowałam dzieci- myslę, ze dobrze- prawie oo odpracowałam ,, swoją daninę dla ZUS- u i mam nadzieję, że jeszcze wiele dobrego czeka mnie na przyszłej emeryturze- a przynajmniej taka mam nadzieję. I tego tez zyczę wszystkim 50+. :kwiat:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: eluunia »

Celinko a o zrobić jak jest już duży plusik :?: :?: :?: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: Celinka52 »

eluunia pisze:Celinko a o zrobić jak jest już duży plusik :?: :?: :?: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Eluniu, jak jest duży plusik, to.... jeszcze większy plusik, bo wtedy już nie tylko dzieci dorosłe, ale i wnuki podrośnięte, więc można i już zupełnie zająć się swoją osobą, to jest ten czas dla siebie, zanim.... pojawia sie prawnuki :lol:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: 50 lat i co dalej?

Post autor: eluunia »

Oj tak ..tylko czy ja bede miała siłę na prawnuki :lol:
ODPOWIEDZ