SANATORIUM-ZWROTY -jak skorzystać?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
forumowicz

SANATORIUM-ZWROTY -jak skorzystać?

Post autor: forumowicz »

Witam ,pozwole sobie podpowiedziec ,czego sie dowiedziałam ,podczas porannego dzisiaj sniadanka ;)
Jezeli oczekujecie na wyjazd do sanatorium ,już okreslona ilość miesiecy ,dzwońcie do Oddziału NFZ ,właściwego dla swojego miejsca zamieszkania ,poproscie o bezpośredni tel kontaktowy do działu ZWROTY i pytajcie o taka możliwość wyjazdu.
Mozna dzwonić codziennie i pytać ,nie trzeba się "bać" .Wpływaja ,do tego działu rezygnacje i można wskoczyć dużo szybciej na zwolnione miejsce,oraz nawet zasugerować ,miejsce i obiekt do którego ,chcielibyscie pojechać(podpowiedział mi to, bardzo sympatyczny kuracjusz,który tak robi ,od lat)
Sprawdziłam dla NFZ w Lublinie jest to nr tel :(81) 74 83 657 wew 163 ,panie miłe wyczerpujaco odpowiadają .
Dowiedziałam ,się dzisiaj również ,że ten rok jest ,trudny "sanatoryjnie" natomiast nastepny powinien być już lepszy :lol:
Jeśli komuś te informacje sie przydadzą ,bedzie mi bardzo miło . :)
Pozdrawiam z pieknej Krynicy Zdrój 8-)
forumowicz

Re: SANATORIUM-ZWROTY -jak skorzystać?

Post autor: forumowicz »

sierotka :) w opolskiem NFZ należy złożyć/ wysłać pismo określające chęć wyjazdu na "zwroty". Pisemnie i z podpisem... co kraj to obyczaj :?
ODPOWIEDZ