kolejka do sanatorium...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
kaszub
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 12 lip 2012 21:01

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: kaszub »

i stał się cud, po zlożeniu wniosku w NFZ w kwietniu 2012, zostałem powiadomiony o okresie oczekiwania 13 - 15 miesiecy . Dnia 19.07.2012 mialem nr kolejki 12375, nastepnego dnia rano dostałem telefoniczną propozycję z NFZ o mozliwości wyjazdu do Połczyna Zdrój w Gryfie od 1.08.2012. Jak nie łaże po kruchtach to chyba jednak bedę musiał dać na mszę. NORMALNY CUD
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

Witaj Kaszub :)
gratulacje :!: :!: :!: . A może Jesteś "w czepku urodzony" :?:
W NFZ zdarzają się chyba takie wpadki. Moja koleżanka w ub. roku złożyła normalny wniosek z NFZ, a po 2 miesiącach dostała skierowanie na leczenie poszpitalne do Ciechocinka, za darmo. Nikt się nie zorientował, a szczególnie NFZ. Miłego wypoczynku. Basia
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: anusiaa »

Witaj kaszub jesli mozna zapytac z jakiego funduszu jestes?Pozdrawiam
kaszub
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 12 lip 2012 21:01

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: kaszub »

annusia NFZ pomorskie pozdrowionka
danutar1958
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 22 cze 2012 22:50

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: danutar1958 »

kaszub pisze:i stał się cud, po zlożeniu wniosku w NFZ w kwietniu 2012, zostałem powiadomiony o okresie oczekiwania 13 - 15 miesiecy . Dnia 19.07.2012 mialem nr kolejki 12375, nastepnego dnia rano dostałem telefoniczną propozycję z NFZ o mozliwości wyjazdu do Połczyna Zdrój w Gryfie od 1.08.2012. Jak nie łaże po kruchtach to chyba jednak bedę musiał dać na mszę. NORMALNY CUD
A to ciekawe! A może pomyliłeś się jednak o rok?
kaszub
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 12 lip 2012 21:01

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: kaszub »

danutar...... nie nie pomyliłem się ,w tym roku na początku kwietnia złożyłem wniosek a 20 kwietnia otrzymałem odpowiedż że zostałem zakwalifikowany z nr 17563
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

Miałeś szczęście... Kilka miesięcy czekania ... i przydział w lecie :-) Fajnie :-)
Moja Mama była w Gryfie dwa razy. Jej sie podobało. Ośrodek spory, ale większa część po remoncie. Raz mieszkała na pierwszym piętrze a raz na poddaszu. Najbardziej podobało Jej sie to, że zabiegi były na miejscu. Sam Połczyn to dziura i nie ma specjalnych atrakcji, ale można pospacerowac po parku, pojeździć na rowerze... Spokój, cisza... w sam raz do odpoczynku.
Pozdrawiam! Życzę udanego wyjazdu i miłego towarzystwa!
halinka03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 23 lip 2012 18:44

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: halinka03 »

JESTEM TU PIERWSZY RAZ TEŻ CZEKAM NA SWOJĄ KOLEJKĘ DO SANATORIUM MAM NUMER 4200 JAK MYŚLICIE DŁUGO JESZCZE BĘDĘ CZEKAĆ NA WYJAZD ? CZĘSTO TU WCHODZIŁAM NA TO FORUM I W KOŃCU SIĘ ZALOGOWAŁAM ŻEBY POGADAĆ O TEJ DŁUGIEJ KOLEJCE ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH OCZEKUJĄCYCH NA WYJAZD I ŻYCZĘ SPOKOJNEJ NOCY .......
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: stokrotka »

Ja czekam ponad rok z NFZ-oddział ślaski .Wniosek został wysłany w końcu maja ub.r.Miałam nr prawie 9o tys. ......obecnie mam 31 875 i ciekawa jestem, kiedy się mną zainteresują.Prawdę mówiąc -teraz mi nie zależy ,zwłaszcza że w czerwcu byłam z ZUS. Co chwalę sobie wyjatkowo.
Pora letnia to jest to.Dlatego może uda się, co najmniej wiosną załapać na wyjazd?
Kaszub ! Jesteś w czepku urodzony....naprawdę :o Pozdrawiam wszystkich ;)
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: anusiaa »

kaszub ale u was krotki okres oczekiwania, super .Pozd
Zablokowany