kolejka do sanatorium...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1471
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: seti36 »

Witam.
Mam pytanie ile faktycznie czeka się w woj.Śląskim na sanatorium .Czy ktoś pojechał w 18 miesiącach jak piszą w powiadomieniu ,czy trzeba czekać na weryfikację skierowania?
Krystyna 60
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 mar 2012 17:42

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Krystyna 60 »

seti36 pisze:Witam.
Mam pytanie ile faktycznie czeka się w woj.Śląskim na sanatorium .Czy ktoś pojechał w 18 miesiącach jak piszą w powiadomieniu ,czy trzeba czekać na weryfikację skierowania?
Witam seti36 ja tez jestem ze śląskiego w lipcu mija mi 18 miesięcy i na pewno nie pojadę w tym okresie będzie weryfikacja i czuję ze pojadę na przełomie pażdziernika -listopada, bardzo nie odpowiada mi ten termin :? a kiedy mija tobie 18 m-cy? słyszałam ze u nas czeka się około 2 lat :( pozdrawiam.
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: anusiaa »

witam . w slaskim czeka sie okolo 20 mies to fakt. Niec nam nie pozostalo tylko czekac.pozdrawiam
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1471
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: seti36 »

Witaj Krystyna 60 mój termin 18 miesięcy mija w sierpniu i też się nie załapię.Dzwoniłem dziś do NFZ-tu i się dowiedziałem że po 18 miesiącach wniosek do weryfikacji i za 2 -3 miesiące wyjazd tak, że 18 miesięcy to bajka.Ale dowiedziałem się ,że mogę jechać ze zwrotów do tygodnia mogę dostać wyjazd. Pozdrawiam serdecznie wszystkich oczekujących.
Lary
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 28 lut 2012 16:10

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Lary »

ja też mogłam czekać i czekać aż do listopada bo chyba wtedy przyszłaby moja kolej, więc skorzystałam ze zwrotów i jadę za dwa tygodnie do Kudowy do pięknego sanatorium Zameczek. trochę inicjatywy zamiast narzekania.
pozdrawiam
Krystyna 60
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 mar 2012 17:42

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Krystyna 60 »

Witam: Mam pytanie czy ktoś orientuje się ile jeszcze czeka się po weryfikacji wniosku na przydział? W lipcu kończy mi się 18 m-cy i wiem ze już nie załapię się w tym czasie, bo mój nr. to ponad 11tysięcy. jestem z NFZ Katowice.Pozdrawiam.
Lary
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 28 lut 2012 16:10

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Lary »

Chyba nie ma reguły, ale nie tak długo.Zdarzało się że ok.2 miesiące ale bywało tez krócej szczególnie w okresie zimowym.
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

W moim przypadku weryfikacja polegała na tym, że lek kierujący złożył parafkę z pieczątką i datę. Skierowanie dostałam po tygodniu. Pozdrawiam
Krystyna 60
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 mar 2012 17:42

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Krystyna 60 »

Witam: Dziękuję za odpowiedz,mam nadzieję ze może załapię się za dwa m-ce wypadło by to wrzesień tez dobry termin :) pozdrawiam wszystkich oczekujących :D
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Selene »

Basieńko 8-) jak tam twoje numerki :?: Do przodu :?:

Dobrego dnia :) :!:
Zablokowany