Polańczyk PLON

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
taka_tam
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 15 maja 2013 14:13

Polańczyk PLON

Post autor: taka_tam »

Witam , wybieram się w sierpniu do Polańczyka do PLON-u. Proszę o wszelkie informacje.
Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Polańczyk PLON

Post autor: nika7 »

Witaj , podam Ci dokładne informacje jak wrócę . Ja będę w maju więc będą aktualne :lol: :lol: :lol:
taka_tam
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 15 maja 2013 14:13

Re: Polańczyk PLON

Post autor: taka_tam »

Dzięki nika :-) Cieszę się i będę z niecierpliwością czekała , tylko to długo jeszcze mam nadzieję, że ktoś się odezwie prędzej od Ciebie. Czy Ty jedziesz z ZUS czy NFZ ??? I z jakiego regionu Polski ???
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Polańczyk PLON

Post autor: nika7 »

Obiecuję Ci że napiszę dużo na temat Plonu. Te dobre i te złe rzeczy . Podzielę się całą swoją wiedzą , ale dopiero jak wrócę. Teraz wiem tylko że to piękne miejsce. Jadę z ZUSu . Jak będzie wifi to może uda mi się coś napisać z Polańczyka :kwiat:
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Polańczyk PLON

Post autor: krzysiek23 »

Witam ja jade do Dedala w Sierpniu 28. Jestem z okolic Włocka.
marbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 08 kwie 2012 16:46
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polańczyk PLON

Post autor: marbor »

witam a ja 3 06 i jakoś nie ma chetnych na mój turnus
Karena05
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 11 lip 2012 10:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Polańczyk PLON

Post autor: Karena05 »

Byłam w Plonie 2 razy , al enie bardzo byłam zadowolona , w pokoju 2 osobowym 3 osoby mieszkają , jedzenie nie za bardzo , zabiegi również, tyle że z ZUS nic nie płaciłam , w Amerpolu było lepiej w drugim wiekszym budynku , mam nadzieje że sie zmieniło na lepsze , bo pisano skargi na warunki w Plonie , nie polecam , okolica piekna rekompensuje
marbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 08 kwie 2012 16:46
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polańczyk PLON

Post autor: marbor »

nie bardzo zus daje wybór -ale jak towarzystwo fajne to szybko mija turnus
taka_tam
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 15 maja 2013 14:13

Re: Polańczyk PLON

Post autor: taka_tam »

Kurcze, już straciłam ochotę aby tam jechać :-( Co do ofert proponowanych przez ZUS to duzego jakoś wyboru nie miałam tym razem . Myślałam że Polańczyk bedzie ok , ale mysle że gdyby inny osrodek niz PLON to może byłoby lepiej ??? Tak wywnioskowałam z Waszych opinii. W sumie to nie jestem wymagajacą osoba i licze na dobre towarzystwo i bedzie mam nadzieję ok :-)
Karena05
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 11 lip 2012 10:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Polańczyk PLON

Post autor: Karena05 »

o tak jak towarzystwo dobrze zabiegi okolica to jest ok, z zus tojest 4-5 -gimnastyk pierwszaw parku przed śniadaniem , byłam 2 razy w Plonie raz w Amerpolu tam lepiej , ale Solina piękna zakochałam się w niej bo dużo po niej pływałam rowerem wodnym i łodziami , byłam wlecie od 3 do 5 na wodzie , godziłam zabiegi z pływaniem było super bo fajne towarzystwo . :lol: :) :) uwaga! na Adama w kapeluszu skórzanym ciągle :x :x przyjeżdza do Polańczyka :twisted: :twisted: :geek: łasy na baby
ODPOWIEDZ