Ciechocinek ZNP

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: emik »

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje.
hakade
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 15 lut 2012 20:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: hakade »

Witaj emik, kiedy jedziesz do tego sanatorium? Ja mam turnus od 05 września :D
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: emik »

Ja już jestem na miejscu :))
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: emik »

Hakade, pytałaś o pokoje. Odpowiadam tu, bo to ocena. Spotkałam osoby ze skierowaniami NFZ we wszystkich trzech segmentach, w C również. C jest najnowszy, rzeczywiście. B po remoncie, A też nie jest najgorsze. Dla tych z bolącymi plecami informacja- łóżka są powymieniane na takie z materacami, są w porządku. Pokoje w segmencie B są większe od tych z A.W każdym jest łazienka, czasami w studio. Nieprawdą jest, że w Ciechocinku są tylko osoby 70+. :D
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: emik »

Z najnowszych wieści. Zaczęli ocieplać jeden z budynków sanatorium, a w ogrodzie budują mini tężnie.
co do czasu wolnego. W ogrodzie jest mini siłownia pod chmurką. Znajduje się tu 6 przyrządów. Można coś wybrać, o ile komuś brakuje jeszcze ruchu. Są też huśtawki ogrodowe. Na terenie ośrodka znajduje się gabinet kosmetyczny a nawet 2, fryzjer. Jest też biblioteka i kawiarnia, w której codziennie są jakieś potańcówki.
hakade
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 15 lut 2012 20:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: hakade »

Dzisiaj dzwoniłam do recepcji. Pozostały miejsca w 3 osobowych pokojach. Mam być w bud. B na 3 piętrze (winda do II p.) Mam nadzieję, że trafię na fajne koleżanki i będzie wystarczająco dużo miejsca dla 3 osób w pokoju. Może ktoś mieszkał w takim pokoju, będę wdzięczna za informacje :D
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: basiat »

Ja mieszkałam w pokoju trzyosobowym, ale byłysmy tylko we dwie. Nasz pokój był duży, stwierdziłyśmy, że mieszkając nawet we trzy jest więcej miejsca niż w dwójkach w budynku A, więc pomieścicie się swobodnie. Poza tym łazienki tez są lepsze. Ja mieszkałam na 2 piętrze, ale sądzę, że pokoje sa takie same. Będzie dobrze :!: :!: :kwiat:
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: emik »

Budynek A jest najstarszy. Projektowane pokoje były bez łazienek. Łazienki są wydzielone z części pokoju, przez co metraż pokoju nieco zmalał, nie ma też czegoś takiego jak wydzielony przedpokój. Widziałam czwórkę w budynku B. Duża, przestronna, ze sporą łazienką i korytarzykiem.
hakade
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 15 lut 2012 20:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: hakade »

Bardzo dziękuje za informacje :D . Muszę dorzucić więcej ciepłych rzeczy, trochę się ochłodziło :shock:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Ciechocinek ZNP

Post autor: Suzen »

emik pisze: Nieprawdą jest, że w Ciechocinku są tylko osoby 70+. :D
Oczywiście to stereotyp.Są w uzdrowisku również kuracjusze o wiele młodsi.
Chociaż niektórym Seniorom werwy ,animuszu i poczucia humoru mogą pozazdrościć młodsi. :lol:
Seniorzy są "młodsi" duchem. :)
ODPOWIEDZ