Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Dorota14
Posty: 2
Na forum od: 19 cze 2014 14:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: Dorota14 »

dzięki za odpowiedż, to znaczy że w tej mieścinie nie ma żadnych kawiarenek co można byłoby pójść po kolacji i posłuchać muzy ,ale jeszcze chciałam zapytać jak oceniasz jakość zabiegów i zaangażowanie lekarzy. jak wyposażone są pokoje i ilu osobowe,które warto byłoby zarezerwować o ile można to zrobic.
Saphira666
Posty: 2
Na forum od: 21 cze 2014 00:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: Saphira666 »

Witajcie, poczytałam i jestem w szoku, aż strach tam jechać a mój wyjazd zbliża się wielkimi krokami :shock:
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: dziunia60 »

Witajcie ja byłam na przełomie lutego i marca i już dużo pisałam więc obecnie być może dużo się zmieniło oby! Moje informacje mogą być nieaktualne,Tak jak pisała Gorkaa organizują wycieczkę do Sandomierza i to jest ok .Pozostałe wyjścia organizowane to porażka.Dancingi sa w Hotelu już pisałam wcześniej.Jak będzie fajne towarzystwo to da się wytrzymać.Pozdrawiam i miłego pobytu :) :kwiat: :kwiat:
Saphira666
Posty: 2
Na forum od: 21 cze 2014 00:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: Saphira666 »

Witajcie, już wróciłam z tego ,,wygnania,,tzn ze Stalowej Woli. To totalna porażka. Ośrodek mieści się miedzy blokami 10 piętrowymi, do parku jak ktoś ma zdrowe nogi i kręgosłup dojdzie . Rozrywek nie ma , chyba że sami sobie zorganizują chorzy. Był jeden wyjazd do Sandomierza w dwóch turach, czyli zwiedzanie biegusiem.
Jedzonko w miarę dobre, jak ktoś chciał to mógł skorzystać z diety oczyszczającej. Pokoje o schludne tylko.... brak okien w niektórych pokojach to totalna porazka , przy takich upałach jak były,oczywiście okna były sufitowe otwierały sie na 15cm. Mogę stwierdzić że saunę w pokoju mialam za darmo. na taki osrodek rehabilitacyjny to za mało zabiegów- dokupić nie można, Pilęgniarki miłe, dietetyczka wszystko wytłumaczy co i jak,i dodatkowe badania osteoporozy iIBM.
A caly ordynator i jednocześnie właściciel ?- lepiej schodzić mu z drogi nieprzyjemny, a nawet wulgarny do swoich pracownikow. Mam nadzieję że nie pojadę tam więcej.Pozdrawiam
:lol:
ela_113
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 15 sty 2013 16:01

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: ela_113 »

Witajcie. Ja też byłam na tym turnusie i uważam,że było fantastycznie. Upał faktycznie wszystkim dał się we znaki, ale wieczory były już przyjemne. W dzień były zabiegi: basen, komora krio ( bardzo polecam ) grota solna, zabiegi fizykalne, ćwiczenia na sali. Personel bardzo sympatyczny i uprzejmy, oprócz dyrektora. Pielęgniarki dusza ludzie, lekarki też. Warunki mieszkaniowe super, jedzenie ujdzie, atmosferę tworzą ludzie a byli bardzo fajni. Codziennie tańce, zajęcia sportowe - tenis stołowy, śpiewy przy gitarze. Jeśli macie samochody warto pojechać do Zwierzyńca na cały dzień. Pozdrawia wszystkich kuracjuszy turnusu 28.07 - 20.08.2014
odimer
Posty: 4
Na forum od: 02 wrz 2014 14:36
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: odimer »

To jakie pokoje są dobre? - Nie chcę okna w suficie. Wyjeżdżam 14 września (oby był słoneczny). Śpiewać lubię, chętnie poszuram też nogami. Co do jedzonka - hm - liczę na dietkę i spadek BMI. No i fajnych ludzi. Ktoś się wybiera we wrześniu?
A do Zwierzyńca warto się wybrać - ładny bardzo i ma fajną (niejedną) knajpkę. Dają tam też dobre piwo.
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: dziunia60 »

Lepsze pokoje sa na górze,a jeśli na dole to od nr. 1 do 8 te sa z normalnymi oknami.Chociaż tam cały czas była budowa to może już i te sa zamurowane ;) :lol: :lol: :lol: Jak będzie fajne towarzystwo to będzie ok. Miłego pobytu :)
odimer
Posty: 4
Na forum od: 02 wrz 2014 14:36
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: odimer »

Bardzo dziękuję... :) I mam nadzieję na efektywny i miły pobyt.
monikaaa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 30 kwie 2014 12:28
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: monikaaa »

Ja byłam w pokoju 8-dół, pokój 4-osobowy, okna od strony północnej, więc słońca nie było. Życzę Ci takiego towarzystwa, takich świetnych ludzi, jakich ja spotkałam ... I głowa do góry - będzie dobrze :D
monikaaa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 30 kwie 2014 12:28
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: monikaaa »

Jak chcesz troszkę zrzucić kg to polecam dietę odchudzająco-oczyszczającą. Jeżeli lubisz warzywa, to będzie Ci na pewno smakować :D
ODPOWIEDZ