duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: MaryKate »

Dostałam skierowanie do szpitala uzdrowiskowego " Jan - Kazimierz " proszę o opinie jakie pokoje , standard , baza zabiegowa czy jest basen . Szukalam na forum ale cos mało informacji .
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: Hana51 »

Gumisia :kwiat: :kwiat:
Dostałaś piękne sanatorium. Jan Kazimierz ''A'' Jest najlepszym uzdrowiskiem w całych Dusznikach. Cała baza zabiegowa na miejscu o wysokim standardzie. Piękny basen. Jedzenie też bardzo dobre na miejscu. Pokoje o podwyższonym standardzie. Lepiej nie mogłaś trafić. Duszniki malutka miejscowość, ale jest co robić. Super wycieczki. Tańce w pobliżu w parku zdrojowym. Same sanatorium jest położone w parku. Naprawdę będziesz zadowolona. Gratuluję przydziału. :D :D :D
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: ghjkl »

Juz zazdroszcze Jan-Kazimierz w dusznikach cos wspanialego wiosna.Spokuj,piekne trasy na piesze wycieczki dla wytrawnych jak i dla amatorow .Polecam spacer do Muflona,spacer wzdloz strumienia.wyprawa do Banderozy.Jezeli kawa i dobre grzane wino to Pod zlotym kasztanem spacerkiem na konicu parku.Proponuje te reust.Etiuda placek po gruzinisku cos niezapomnianego.Basen rewelacja .zapomnial bym powiedziec, personel jak malo gdzie wie jak dbac o chorych.Brak slabych stron.Goscilem w/w senatorium w zeszlym roku pozna wiosna i nie zaluje .Chodz wczesnie bylem w Dusznikach dwa razy nie wspominalem tego wyjazdu najlepiej.A po inwestycjach w ostatnim okresie wiele sie zmienilo i to bardzo bardzna na plus.Tv jest odplatnie ale wystarczy z domu wziasc ze soba metrowy kabel antenowy i telewizja gratis.Proponuje nie korzystac z parkinu tuz za rzeka na zapleczu senatorium bo to zdziercy. jezeli juz ktos chce wykupic parking strzezony to za 50 zl.na caly poby to 500m.za parkiem aleja strzezony polecam.Ja wybieram sie do Polanicy zapewne odwiedze duszniki.Zycze zdrowia i spokojnego relaksujacego odpocznku .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23800
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: grazynamackowiak »

Witam gumisia gratulacja przydzialu sanatorium w dziale oceniam sanatorium strona 32 są wpisy kuracjuszy przebywających
w tym szpitalu uzdrowiskowym bedzie najlepszą informacją życzymy udanej kuracji pozdrawiam wyjeżdzających :roll: :kwiat:
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: MaryKate »

Mój turnus zaczyna się 30 marca , czy jeszcze jedzie ktoś w tym terminie , proszę też o podpowiedż jaki pokój wybrac gdyby była taka możliwość i czy w pokojach są jakieś szklanki , czajnik . Nie chcialabym brać pół domu ze sobą chyba że zabrałabym się z kimś kto ma taki sam termin a jechałby z podkarpacia to po drodze albo z Krakowa .
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: ewiko »

W Dusznikach (Jan Kazimierz) byłam kilkanaście lat temu. Wszystko było na 6. Pokój bardzo ładny, łazieneczka nie do końca wyremontowana, szklaneczki , talerzyki, sztućce w pokoju. Zabiegi bardzo trafione. Okolica przepiękna. Bardzo miło wspominam ten pobyt i gratuluję takiego przydziału..
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: MaryKate »

Mam pytanie do tych co byli w " Janie - Kazimierzu " czy są jedynki dla kuracjuszy z NFZ , bo jak zadzwoniłam to mi powiedziano że tylko dla komercyjnych .
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: ghjkl »

sa jedynki i sporo ich jest.pozdrawiam
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: MaryKate »

Prawie spakowana , wyjazd w poniedziałek w nocy na miejscu bede około 11 , liczę że jeszcze o tej godzinie jakiś fajny pokój mi przydzielą . Mino iż dzwoniłam trzy razy to ta sama odpowiedż ze jedynki dla komercyjnych . Wszystko okaże się na miejscu oby tylko nikt nie chrapał i papierosów nie palił reszta do zniesienia przez trzy tygodnie jest . Po powrocie zdam relacje , myśle po wpisach że warto być w Dusznikach w "Janie-Kazimierzu" .
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: duszniki - zdrój "Jan - Kazimierz " pawilon A

Post autor: MaryKate »

Wróciłam , mam, mieszane odczucia co do tego sanatorium , zaraz na wejściu dowiedziałam sie że dostane pokój czteroosobowy i nie było mowy o zamianie na inny . Klucze do pokoi o 14 można było dopiero dostać a niektórzy z tego co pytalam o 8 tam byli . Teraz co pozytywne to baza zabiegowa na miejscu , nie trzeba było nigdzie chodzić , basen rzeczywiście fajny ale te kąpiele perełkowe w jacuzzi pierwszy raz z czyms takim sie spotkalam . Pogoda rożna była ale i tak mimo wszystko udało mi się zobaczyć ciekawe miejsca . Co najdziwniejsze dla mnie było to to że chcąc jechać na wycieczke do Wiednia trzeba zapłacić 75 złotych za wyjazd na cały dzień poza sanatorium choć w tym dniu nie było zabiegów . Ręczniki płatne zmiana pościeli też nastawienie głównie na komercje .
ODPOWIEDZ