CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: GIENIA »

Szkoda mi trochę tej prawdziwej borowiny :( , no ale inne atuty przeważyły o tym , że Kołobrzeg :)
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: Celinka52 »

GIENIA pisze:Szkoda mi trochę tej prawdziwej borowiny :( , no ale inne atuty przeważyły o tym , że Kołobrzeg :)
gienia,nie żałuj, ja mieszkam niedaleko Horyńca i Krasnobrodu- to tę sanatorium- gdzie jest pod dostatkiem borowiny- ale.... jednak Kołobrzeg jest atrakcyjniejszy. Miłego wypoczynku
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2250
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: Bogutka5 »

GIENIA pisze:E taaam , ulice rozkopane , ale przejście dla kuracjuszy na pewno jest :) nie zamkną ludzi w budynku :)
A maszyny ? niech hałasują , przynajmniej ulica będzie naprawiona :)
GIENIA .. :)
Napisalam ze ulica rozkopana ... chodniki sprawne, spacerowalam nimi. Wokół czuć sanotoryjnie wypoczynkową atmosferę i jeszcze bardziej tesknimy na nasz wyjazd.
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Nie znam Niwy w Kołobrzegu , ale znam doskonale Kołobrzeg miasto przepiękne . Horyniec jeśli chodzi o zabiegi , bardzo dobre , własne wody siarkowe w basenie do tego dochodzi własna wydobywana z własnych pokładów borowina nie jakieś zastępcze plastry . Baza zabiegowa po prostu fantastyczna i okolica przepiękna cisza i spokój dużo możliwości do jazdy rowerem i wędrówek , wycieczek po okolicy Kwintesencja Polskości wokół . Jedyna wada to to , że Sanatorium kiedyś przez lata nasze (państwowe) sprzedane przez "wielbicieli" wyprzedaży wszystkiego co Polskie .
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: Ela46 »

Ja osobiście Polecam Kołobrzeg!!!!!! Pozdrawiam :) :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: Ela46 »

Niwa jest nowym ośrodkiem,, pokoje super,, Baza zabiegowa na miejscu,, Basen,, Opieka medyczna OK<, Jak ja byłam,, to obiad i kolacje szwedzki stól,, Tylko obiad podawali,, Do plaży 5min,, Jest SUPER <POLECAM I MIŁEGO UDANEGO WYPOCZYNKU:)
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: Bunia »

GIENIA pisze:Szkoda mi trochę tej prawdziwej borowiny :( , no ale inne atuty przeważyły o tym , że Kołobrzeg :)
Witaj GIENIA :kwiat:
Kołobrzeg ma borowinę,ba nawet kopalnię borowiny 8-) jak najbardziej jest prawdziwa ;)

Pozdrawiam Bunia
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Horyniec czy Kołobrzeg ? To zależy co lubisz jeśli morze i piękne miasto z wieloma ośrodkami w którym zawsze coś się dzieje . Atrakcyjną promenadę nadmorską ale i mnóstwo ludzi w sezonie to wybieraj Kołobrzeg. Jeśli preferujesz spokój ciszę i wędrówki również rowerem po okolicy .Basen w ośrodku KRUS i naprawdę rewelacyjną bazę zabiegową z basenem siarkowym oraz borowiną naturalną wydobywaną przez zakład przyrodoleczniczy ze swoich pokładów . Cudowne otoczenie lasów i wzgórz starych cerkwi , kościołów to plecami Horyniec . Trchę więcej o Horyńcu pod tym linkiem :
Miłego czytania i oglądania .:)
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... =21&t=8982
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: GIENIA »

Wybrałam miasto :twisted:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1395
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: CRR Horyniec czy NIWA Kołobrzeg ?

Post autor: alka50+ »

GIENIA..cieszy mnie ,że wybrałaś Kołobrzeg. To moje miasto ,,żyje,, w każdym dniu aby pobyty były takie ,żeby KAŻDY z GOŚCI chciał tu wrócić . Nas , mieszkańców ,cieszy widok zadowolenia :D :D na twarzy przebywających oraz Ich aktywność we wszelkich imprezach w zależności co ? kto lubi. Dumą napawa ilość spacerujących o każdej porze dnia nad morzem,wokół mola i na molo bo to potwierdzenie o kolejnej trafionej inwestycji/modernizacja/. ,,Niwa,, jak wiele wiele innych sanatoriów ma bardzo dobre warunki do dobrej rehabilitacji. Sama zobaczysz. :) :) a może i opiszesz na forum NS.
Miłego czasu , dobrych zabiegów, niezapomnianych wrażeń w jesiennej scenerii Kołobrzegu, dobrego towarzystwa. Zaczynaj odliczać dni do przyjazdu.

Pozdrawiam miłośników pobytów leczniczych i wypoczynkowych w Kołobrzegu i Wszystkich na forum NS. :serce:
ODPOWIEDZ