Wistom Kołobrzeg - parking

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Wistom Kołobrzeg - parking

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Pytałem przy okazji innego postu o parkowanie, ale problem jakoś pozostał niezauważony, więc może trzeba go potraktować oddzielnie.
Czy jest parking na terenie obiektu (jeśli tak, to jaka oplata) czy pozostawiamy samochody na ulicy ? (w dzisiejszych czasach raczej wątpliwe...)
Wyjazd już za 5 tygodni (24 września), może jeszcze troszkę ładnej pogody będzie - mam nadzieję :)

Pozdrawiam - Kazimierz
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wistom Kołobrzeg - parking

Post autor: ka_jak_kazimierz »

ka_jak_kazimierz pisze:Pytałem przy okazji innego postu o parkowanie, ale problem jakoś pozostał niezauważony, więc może trzeba go potraktować oddzielnie.
Czy jest parking na terenie obiektu (jeśli tak, to jaka oplata) czy pozostawiamy samochody na ulicy ? (w dzisiejszych czasach raczej wątpliwe...)
Wyjazd już za 5 tygodni (24 września), może jeszcze troszkę ładnej pogody będzie - mam nadzieję :)

Pozdrawiam - Kazimierz
Już jestem na miejscu, to wiem. Opłata za parking 10 zł za dobę, ale nie ma problemu z pozostawieniem autka na ulicy w pobliżu obiektu, są ogólnodostępne parkingi. Latem może zajęte przez tych, co na plażę na chwilę przybyli samochodem (morze bliziutko), ale teraz raczej problemu nie ma. To tak na wypadek gdyby ktoś ze zmotoryzowanych kuracjuszy poszukiwał takiej informacji...
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wistom Kołobrzeg - parking

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Dorzucę kilka zdjęć obrazujących sytuację wewnątrz ośrodka i na sąsiedniej uliczce.
Na te trzy miejsca pod wiatą raczej nie liczcie... ;)
PARKING.JPG
PARKING_1.JPG
PARKING_2.JPG
GARAZ.jpg
ULICA.jpg
ODPOWIEDZ