Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jankowalski
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 27 sie 2013 19:44
Staż sanatoryjny: 8

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: jankowalski »

A może ktoś do Kołobrzegu ? Do Amber !/? :D co prawda termin odległy ale . :D :D Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14557
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: GIENIA »

Magnolia - Kołobrzeg 8-)
wladka
Posty: 1
Na forum od: 22 lut 2017 21:03

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: wladka »

Witam wszystkich serdecznie. Dostałam skierowanie do Kołobrzegu do sanatorium Lech. Czy jest ktoś z forumowiczów, kto był już w tym Ośrodku i podzieli się swoją wiedzą i obserwacjami na temat tego Uzdrowiska. Jadę tam pod koniec marca, jest to mój pierwszy wyjazd do sanatorium i bardzo chciałabym wiedzieć czego mogę się spodziewać. :o
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: asia13 »

Wienia2 pisze:Zosiu dziękuję :kwiat: mają fajny program w Hyrnym :) jadę przełom kwiecień-maj,może jeszcze powącham krokusy na Chochołowskiej jeśli nie przekwitną :D .W maju jest trochę dni wolnych więc mogę jechać a z powrotem zahaczę o Sczawnicę obowiązkowo. :D
Tobie również życzę dobrej rehabilitacji w Busku bo doczytałam,że tam teraz się wybierasz. :kwiat:
Wienia na pewno będziesz zadowolona z turnusu w Hyrnym.Byłam w ubiegłym roku w połowie maja było super.Jest bardzo dobra organizatorka KO.Dużo wycieczek i wędrówek po okolicy.Warto korzystać.Grupą to zawsze taniej.Pojadę tam jeszcze jak zdrowie pozwoli,ale w przyszłym roku.Teraz czekam latem na sanatorium z NFZ.Zadzwoń do biura Poltur i poproś o pokój od strony gór.Piękne widoki i z balkonami.Od ulicy są bez balkonów.Ja tak zrobiłam i dostałam ładny pokój.Pozdrawiam i życzę udanego pobytu. :kwiat:
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: Wienia »

Asiu dziekuję za opinie i porady. :kwiat: Doczytałam własnie tu na forum i zrobiiłam tak jak polecasz.Już mam zarezerwowany pokój z balkonem i widokiem na góry u organizatora czyli Poltour.Wstępnie zarezerwowałam pobyt na 7 dni,bo nie nie byłam pewna czy mogę wyjechać na 2 tygodnie. Wszystko idzie ku dobremu , wysłałam e-meil o przedłużenie i dostałam pozytywną odpowiedź.Tak więc cieszę się bardzo,ja uwielbiam Żakopane a jeszcze bardziej chodzenie po górach.Asiu Tobie również życzę dobrego przydziału z NFZ,oczywiście pochwal się na forum gdzie Cię wyślą. :kwiat:
moniczka_35
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 lut 2017 13:57
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: moniczka_35 »

Ja też zamiaruję wybrać się do Kołobrzegu do Magnolii.... Czy z dworca PKP jest daleko? I czy można zamówić taksówkę czy lepiej jechać busem? :roll: Pomożecie??? :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14557
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: GIENIA »

Najlepiej jedź taksówką . Postój jest opodal dworca . Jak już pisałam na forum , nie daj się naciągnąć oszustowi , o ile na takiego byś trafiła . Koszt dojazdu do Magnolii , to góra 20 zł . Zapytaj o cenę przed wyjazdem i nie okazuj , ze nie znasz miasta . Potrafią tak kluczyć , ze jedziesz ok 30 minut , a płacisz nawet ponad 50 zł ..
moniczka_35
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 lut 2017 13:57
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: moniczka_35 »

Tzw mafia taksówkowa... :roll: Chyba lepiej będzie iść pieszo ...z nawigacją w telefonie.... :mrgreen:
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 509
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: MaryKate »

W Kołobrzegu taxi w cenie 15 pln nawet jest z dworca na ul Kościuszki płacilam we wrześniu :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Post autor: Zosia »

No to Asiu za rok Zakopane i ja też :D :D
ODPOWIEDZ