Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witaj Bu-ba :)
Czy na turnusie ZUS byłaś w tym roku ? Znalazłam kilka opinii ,ze od zmiany dyrekcji Lesnika ( w ubiegłym roku) , nastawili się na komercję . Co do rehabilitantów, to tu niezmiennie same pozytywy :)
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Bu-ba »

Tak, byłam w tym roku. Nie wiem jak było wcześniej ale rzeczywiście było dużo osób komercyjnych. Była też grupa z NFZ. Ale to w niczym nikomu
nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie :D . Fakt, komercyjni dostawali bogatsze jedzenie ale nikt z nas nie potrzebował więcej jedzenia. I wcale nie
czuliśmy się gorzej traktowani niż komercyjni. Ośrodek jest duży i ma okresowo fajne oferty dla prywatnych gości. Polecam
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: rybka »

Bu-ba pisze: Pozdrawiam alfabetycznie wszystkich którzy bawili (się) tam ze mną A..,B..,C..,D...........................no i oczywiście Z :lol:
Witaj Bu-ba :D Miło powspominać... 8-) Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Bu-ba »

Oj, tak . Bardzo miło powspominać rybeńko :D
Ale rzeczywistość nie pozwala na bujanie w obłokach. Brutalnie sprowadza na ziemię i pochłania czas na maxa . :cry:
Buziaki dla Ciebie
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Felice »

Na szczęście towarzystwo dopisało , pogodę załatwiła mi Felice (dzięki !!!) co w sumie sprawiło że pobyt wspominam baaaaardzo mile :D
Pozdrawiam alfabetycznie wszystkich którzy bawili (się) tam ze mną A..,B..,C..,D...........................no i oczywiście Z :lol:
Bu-ba miło czytać.No pogodę mieliśmy wymarzoną (a nie mówiłam ;) :lol: )
Ta ducha była w jeszcze lepszym wydaniu.
Kiedy powtórka z rozrywki?
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Bu-ba »

Witaj Felice !
O tak ! Pogoda ducha najważniejsza . A powtórkę z rozrywki chętnie zaserwowałabym sobie już teraz ale obowiązki i ograniczenia urlopowe
skutecznie uniemożliwiają mi to :(
Przyznam się że Krynica tak mi zasmakowała ( dzięki Wam :serce: ) że będę prosiła o ponowny przydział w tamte strony. Jest nadzieja że jeszcze w
tym roku tam zawitam.
Czy mogę znowu złożyć u Ciebie zamówienie na super pogodę :roll: ?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Felice »

Bu-ba pogoda zawsze jest ze mną,musiałabym tez do Krynicy przybyć :D
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Bu-ba »

Felice, nie widzę problemu . Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie spakuj się i przybądź :lol:
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witaj EmilKaz :kwiat:

Jakie wrażenia z pobytu w Leśniku ? Mam nadzieję ,ze same pozytywy. Jeszcze troszkę i ja tam będę :D
Awatar użytkownika
EmilKaz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 11 lut 2016 11:55
Oddział NFZ: Śląski

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: EmilKaz »

Witaj gogi. Kurcze jakoś czasu mi ciągle brakuje.
Atmosfera super. Jedzenie przepyszne - nikt nie chodzi głodny. Jeżeli chodzi o lekarzy, to są 2 kobiety i 1 facet. Ja mam pana dr. Jest bardzo ok. Dał mi dobre zabiegi. Są jednak osoby, które buczą pod nosem, bo dostali nie takie zabiegi jakie chcieli. No wszystkim nie dogodzisz. Jedyne czego nie ma dla ZUS to borowina.
Pokoje są różne. Ja mam ładny dwuosobowy pokój z balkonem. Są osoby, które mają pokoje bez balkonu. Wyposażenie pokoi jest podobne - łóżka, szafki, stolik i krzesełka. Jednak są pokoje, gdzie meble są starsze. Łazienki są ładne, wyremontowane. Co najważniejsze w pokojach i ośrodku jest czysto.
Osoby które lubią się bawić, mogą potańczyć w kawiarni w Leśniku. Raz w tygodniu (sobotę) odbywają się wieczorki taneczne.
Gogi, jeżeli chcesz jeszcze coś wiedzieć to napisz. Pozdrawiam serdecznie :D
ODPOWIEDZ