Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Agusia77
Posty: 2
Na forum od: 20 sie 2018 22:35

Grębiszew

Post autor: Agusia77 »

Witam czy ktoś był w grębiszewie w sanatorium jakieś opinie???
Agusia77
Posty: 2
Na forum od: 20 sie 2018 22:35

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Agusia77 »

Nowy-kuracjusz pisze: 03 lip 2018 20:33 Ja mam dosc odlegly termin ale moze juz ktos jest na date od 21.11.2018.
ja też Mam taki termin napisz do mnie w wiadomości prywatnej
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Grebiszew

Post autor: sztani »

Wpisz w naszą forumową wyszukiwarkę nazwę obiektu i miejscowość ( prawy górny róg, Lupka) Pozdrawiam
Malini
Posty: 3
Na forum od: 19 sie 2018 10:42

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Malini »

Witam Doris! Ja jade 10 wrzesnia jestem bardzo ciekawy jakie zabiegi sa na miejscu?, ile ich jest w ciagu dnia? napisz jak to sie odbywalo na waszym turnusie?
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Ciekawy temat i mnóstwo kontrowersji o tym nowoczesnym "sanatorium" zwanym Grębiszew i warto bliżej je poznać.
Jadąc wczoraj zakorkowaną trasą Grójec - Mińsk Maz. odwiedziłem ten ośrodek aby zobaczyć realnie to miejsce.
Przy trasie nr50 wita nas taki duży szyld a po drugiej stronie szosy wielki parking dla TIR-ów, stacja benzynowa, hotel itp. widoczne po prawej stronie zdjęcia:
SAM_5632.JPG
Z tego miejsca do samego ośrodka jeszcze kilometr równą drogą asfaltową.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Jadąc kilometr nową, równą drogą do ośrodka spotykamy wiele osób biegających, jeżdżących na rowerach oraz spacerujące pary. Sam wjazd na teren to lekki skręt w lewo, mijamy bramę bez żadnej kontroli i już widzimy taki oto widok na ośrodek i piękny główny obiekt:
SAM_5633.JPG
Wszystko wygląda bardzo dobrze, jest nowe, czyste i zadbane. Na parkingach (wszędzie napisy: "PŁATNE") mnóstwo samochodów z całego kraju. Nasza wizyta była około godziny 19-ej, więc grała muzyka z kawiarni, nie brakowało spacerowiczów lub osób spędzających czas aktywnie na innych atrakcjach tego ośrodka. Co tam jeszcze jest - widać na zdjęciu na mapce ustawionej obok głównego budynku:
SAM_5636.JPG
Ogólnie była to krótka wieczorna wizyta a samo miejsce robi wrażenie bardzo pozytywne.
Więcej zdjęć i szczegółów znajdziemy na stronie EKWOS i jest to dość dobra informacja.
Jak jest tam z punku widzenia kuracjusza nic nie wiem, więc jako Hipokryt dodam, że to pytanie jest dla osób będących tam na turnusie. To ich relacja i opinia będzie najbardziej cenna dla innych.
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Gdyby byl basen to bym sie zgodzila moze ze jest ok tak duzy niby teren a brak basenu na tym obiekcie :)
Anitaaa
Posty: 1
Na forum od: 23 sie 2018 14:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Anitaaa »

Witam wszystkich mam turnus na 04.10 ktoś chętny się zabrać okolice Chorzowa ;) :kwiat:
Roman58
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 cze 2018 20:36
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Roman58 »

Z początku były pewne niedogodnosci ale po kolei są wszystkie naprawiane np brak miednic do zrobienia małego prania już są.
Czujniki elektryczne są na korytarzu
Na stołówce jest kawa rozpuszczalna lub zwykła mielona, herbata i można sobie samemu zaparzyć świeżą kawę lub herbatę.
Co do zabiegów to jest ich dziennie ok 5 do 6 plus jakiś wykład o zdrowiu lub tym podobny
Mała zmiana na basen nie do Mińska lecz do Garwolina.
Ale basen bardzo ładny, jest jakuzi i sauna .
Ogólnie jestem zadowolony z pobytu.
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Nareszcie cos pozytywnego . Idzie na dobre cos sie zmienia .super :kwiat:
Zablokowany