Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Piter159
Posty: 2
Na forum od: 14 sty 2019 15:28
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Piter159 »

siema. jadę 27.01.2019 również do gołdapi, jestem z okolic białegostoku, dobrze by było mieć kogoś znajomego na turnusie.
Mangue
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 10 sty 2019 18:28
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Mangue »

Hej, pytanko mam:) czy ktokolwiek wie, czy w sanatorium robią badania krwi? :p może to dziwne pytanie, ale nigdy nie byłam to nie wiem;)
Monia75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 29 gru 2018 20:54

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Monia75 »

Ja jadę 29 stycznia z Warszawy. Badań krwi nie robią
Piter159
Posty: 2
Na forum od: 14 sty 2019 15:28
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Piter159 »

no co ty .ciśnienie, i podstawowe osłuchanie ,krew to chyba że przegniesz, nie słyszałem :)
bolus789
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 17 sty 2019 22:32
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: bolus789 »

Witam
Wybieram się do Witala na turnus 16 marcu 2019 jadę z Grodziska Maz dużym autem 7 osobowym wiec mogę kogoś zabrać.Mam pytanie czy basen w ośrodku jest dostępny cały czas czy tylko podczas rehabilitacji, czy na przykład wieczorem można iść popływać(może być i odpłatnie) .Czy telewizory są nowe czy stare kineskopowe, chce zabrać sobie xbox do grania w wolnym czasie i czy będzie możliwość podłączenia do tv??
Daniel 40l
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Duszyczka »

bolus789 pisze: 17 sty 2019 23:08 Witam
Wybieram się do Witala na turnus 16 marcu 2019 jadę z Grodziska Maz dużym autem 7 osobowym wiec mogę kogoś zabrać.Mam pytanie czy basen w ośrodku jest dostępny cały czas czy tylko podczas rehabilitacji, czy na przykład wieczorem można iść popływać(może być i odpłatnie) .Czy telewizory są nowe czy stare kineskopowe, chce zabrać sobie xbox do grania w wolnym czasie i czy będzie możliwość podłączenia do tv??
Daniel 40l
Niestety z basenu nie skorzystasz w wolnych chwilach.Obsługa kończy pracę wraz zabiegami i zamyka po sprzatnięciu .Znajomy miał chęć wieczorami tam chodzić jednak odpowiedź była negatywna. Czasami jednak widywałam wieczorami jak ktoś tam pływał.Jedna i ta sama osoba zawsze..
Telewizory rok temu jeszcze były różne w pokojach .Zależy na co trafisz.U mnie zabytek kineskopowy w pokoju na 2-gim piętrze. U koleżanki na 1-szym już płaski był.Zadzwoń tam i poproś o przydział z nowym tv aby potem nie robić im zamieszania.Przy okazji możesz zahaczyć o basen .Może przez rok coś się zmieniło...?
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

No dwa lata temu na 2 piętrze u mnie był już nowy telewizor, że tak to nazwę. Wtedy tez basen był tylko na cwiczenia, Myślę, że tu jest z basenem problem w tym, że zajęcia prowadzą rehabilitanci. Do samego pływania czy jak musiałby byc zatrudniony jakiś ratownik, a takiego chyba nie ma. BYła jeszcze opcja, że w kilka osób można było zapłacić za basen, ale to musiałaby byc jakaś grupa osób i wtedy na jakiś czas mogło być otwarty i pilnowany.
madembi
Posty: 2
Na forum od: 18 sty 2019 09:38
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: madembi »

Jadę od 23/02 z Poznania, czy ktoś jeszcze jedzie z Poznania w tym terminie?
Artur 67
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 03 lut 2019 11:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Artur 67 »

Mangue pisze: 10 sty 2019 18:33 hej,
Ja też dostałam od zusu wyjazd do Vitala. Z tego co czytam nie jest tam tak źle:)
kto ma turnus od 22.02 :)
Witam. Ja też tam lecę 22. 02.2019
Mangue
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 10 sty 2019 18:28
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Mangue »

Wiecie może jak tam wygląda z zasięgiem i wifi? Warto brać że sobą laptopa np? Czy w telefonie trzeba wyłączać dane komórkowe? Ciągnie już roaming z Rosji, czy jest wszystko ok?
ODPOWIEDZ