20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Felice , a o co chodzi z ta kawiarnią :?: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Felice »

Kawiarnia jest w podziemiach budynku i z oddzielnym wejściem. Do godziny 18.00 można przejść do niej korytarzem z głównego budynku. Po tej godzinie ze względu na bezpieczeństwo te drzwi są zamykane. Są tam gabinety lekarskie,kriokomora z salą ćwiczeń. Ponieważ do kawiarni przychodzi wiele osób z zewnątrz recepcja nie miałaby żadnej możliwości kontroli.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: GIENIA »

Asia67 pisze: 21 lut 2019 18:25 Ja byłam w Wojskowym w styczniu 19r. Przyjechałam dzień wcześniej by móc skorzystać z wyboru pokoju. Na dzień dobry zabił mnie widok PRL owskiego holu, w którym uderzył mnie zapach jak z obory. Próbowałam cały turnus przyzwyczaić się do zapachów szamba ale nie jest to łatwe. Otrzymałam pokój w którym męczyłam się 4 dni, zapach grzyba i pleśni wywołał u mnie alergię, z którą walczyłam do końca turnusu. Ściany obskorne z odpadająca farba . Personel nieżyczliwy próbował że mnie zrobić głupka, a potem zaproponowali pokój z dopłatą. Pani Viola przyjmująca skierowania nie mówi kuracjuszom prawdy. A w recepcji panie wprowadzają w błąd co do jakości pokoi. Jest dużo pokoi jednoosobowych. Jedni za nie, nie płacą a ode mnie żądali 500 zl. Pokoje są w bardzo wielu standardach z dywanem i bez, z nową łazienka i starą, z zasłonami sraczkowatymi i zasłonami jak "Pani mloda", z podłogą ze starego parkietu i nowiutką wykładzina. Różna wielkość; jedne wąziutkie inne z łożem
prawie nalzenskim. Wąskie drzwi, malutkie stare szafy.
Jestem w :shock: u , myślałam , że ten ośrodek , to taki z tzw wyższej półki :o :shock: , a Ty przedstawiasz jaki tam jest standard :?
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Felice pisze: 22 lut 2019 23:55 Kawiarnia jest w podziemiach budynku i z oddzielnym wejściem. Do godziny 18.00 można przejść do niej korytarzem z głównego budynku. Po tej godzinie ze względu na bezpieczeństwo te drzwi są zamykane. Są tam gabinety lekarskie,kriokomora z salą ćwiczeń. Ponieważ do kawiarni przychodzi wiele osób z zewnątrz recepcja nie miałaby żadnej możliwości kontroli.
to faktycznie trochę kicha :mrgreen:
to mozna isc przed 18 , wziąć kurtkę i juz tam zostac ;) tylko co to da :?: :mrgreen: szatnie i tak trzeba zapłacic :|
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

GIENIA pisze: 23 lut 2019 11:44
Jestem w :shock: u , myślałam , że ten ośrodek , to taki z tzw wyższej półki :o :shock: , a Ty przedstawiasz jaki tam jest standard :?
Asia prawde napisała :|
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Felice »

Waldek to znaczy że ja nie piszę prawdy?
Mam zupełnie inne odczucia z pobytu. Być może Asia liczyła na pobyt w hotelu 5 gwiazdkowym na pobycie szpitalnym w oddziale rehabilitacji,dla mnie ta rehabilitacja była istotna. Nic mi nie śmierdziało,nie miałam ścian z grzybem i pleśnią 😳 Mieszkałam w jedynce za którą zapłaciłam 500 zł nie wnosząc żadnych pretensji.
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Felice , gdy to ktoś inny zapytał , to zrozumiałbym , ale Ty :?: ;)
no , ale wyjaśnie :P

nie czytałem Twoich opinii , nie wiem czy pisałas , nie mogę zatem ocenić Twojej prawdomówności ;)

odniosłem się tylko do fragmentu opinii Asi , który zacytowała GIENIA - też znam takie opinie o tym osrodku , że panuje tam wielki syf :mrgreen:
wojskowy ma dobre zabiegi , zatem zapewne stąd to odczucie innych , ze to ośrodek z górnej półki ;) jego standard jest niestety porażający :shock:


co do dopłat do jedynki - to oczywiste :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Felice »

Pisałam opinię...
A z tym syfem to chyba przesadzasz.
Pokoje są na bieżąco odnawiane,wyposażenie może nie w luksusowym standardzie,ale zapewniam,że w bardzo przyzwoitym.
Cieszy mnie,że dyrekcja inwestuje wbazę zabiegową,a nie w wymianę firanek.
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Leon43 »

Zgadzam się z opisem Felice. Nie przypominam sobie zapachu w Wojskowym jak z obory w holu głównym. Gdyby kuracjuszka była kiedykolwiek w oborze to rozumiem. Dziwne bo byłem 3 tygodnie i nikt się nie skarżył na zapach. Tam jest taki klimat z czasów PRL ale to w nim jest atrakcyjne. To jest historia, warto poczytać co nieco o tym budynku
Co do pokoi to się nie odniosę bo wszystkich pokoi nie widziałem. Mój był normalny, wszak to nie jest hotel 5*. Dużo miejsca, czysto i blisko na zabiegi gdyż wszystkie są w budynku.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Nutka »

GIENIA pisze: 23 lut 2019 11:44
Jestem w :shock: u , myślałam , że ten ośrodek , to taki z tzw wyższej półki :o :shock: , a Ty przedstawiasz jaki tam jest standard :?
Ja też jestem w :shock: Gieniu,bo nie rozumiem ludzi ,którzy wystawiają takie opinie :roll:
Byłam tam ponad rok temu....byłam tam na własne życzenie.Dzwoniąc o zwrot,jak tylko usłyszałam nazwę, nawet minuty nie zastanawiałam się.
Nie kierowałam się tym,że to Krynica....nie kierowałam się wyglądem budynku...brałam pod uwagę przede wszystkim bazę zabiegową,
a byłam z niej bardzo zadowolona.Personel,począwszy od salowych,a skończywszy na dyrektorze uzdrowiska,był bardzo miły,pomocny,a przede
wszystkim kompetentny .....Nie widziałam żadnego grzyba,brudu i nic mi nie śmierdziało :roll:
To nie jest prywatna klinika,żeby pozwolić sobie być tak roszczeniowym pensjonariuszem :roll: Trzeba mieć w sobie trochę pokory,
ciut zrozumienia do sytuacji ekonomicznej w jakiej tkwimy.
Zresztą ,co się tu rozpisywać....rankingi mówią same za siebie ;)
ODPOWIEDZ