Kołobrzeg MSWIA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Kołobrzeg MSWIA

Post autor: asia13 »

Dostałam Kołobrzeg MSWIA od 12,04,19r Jakieś opinie bo nie wiem czy sie cieszyć czy płakać ,a może ktoś jedzie z lubelskiego?
forumowicz

Re: Kołobrzeg MSWIA

Post autor: forumowicz »

Bardzo dobre sanatorium, wszystkie zabiegi na miejscu , około 200 m do morza. Będzie pani zadowolona Pozdrwiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg MSWIA

Post autor: GIENIA »

Cieszyć się i to bardzo :D

Jest na forum kilka osób , które tam były ..... przed wyjazdem pytały o opinie , może teraz Tobie coś podpowiedzą :D

Ja byłam obok ;) , ale osoby z MSWiA wyrażały się dobrze o ośrodku . Niestety nic więcej nie wiem :(
Połozenie , faktycznie super .... wszędzie blisko .... do molo , do portu , do centrum , do dworca , do kościoła :D
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg MSWIA

Post autor: bonia50+ »

Witam! Asiu byłam w MSWIA w lstopadzie i byłam zadowala baza zabiegowa i basen na miejscu jedzonko bardzo smaczne i wystarczająco jak dla mnie .zakwaterowania byłam w budynku niższym pokoik dla trzech osób trochę ciasno .W dużym budynku (8 pięter -chyba )kuracjusze narzekali na długi czas oczekiwania na windy . Kołobrzeg piękny o każdej porze roku :serce:
Jeśli masz pytania to chętnie odpowiem .
Pozdrawiam :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1391
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg MSWIA

Post autor: alka50+ »

Asiu 13....cieszyć się...i tylko się cieszyć.Dobra lokalizacja...dobra baza zabiegowa..dobre jedzonko...a o towarzystwo Ty Sama umiesz się zakręcić :D Miłego pobytu nawet jak nie dostaniesz oczekiwanej jedynki. :serce.Kołobrzeg czeka na Ciebie. :serce: pozdrawiam. :kwiat:
ODPOWIEDZ