Witam... (Stary Dom Zdrojowy w Krynicy Zdrój)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Bogusia1965
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 25 maja 2017 08:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Witam... (Stary Dom Zdrojowy w Krynicy Zdrój)

Post autor: Bogusia1965 »

Mam pytanko czy ktoś z państwa był w Starym Domu Zdrojowym w Krynicy Zdrój ,albo wybiera się w terminie 25.04-16.05 2019. :?:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2019 14:10 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: () uściślono tytuł
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Witam...

Post autor: Muzyczka »

Witam,
moi rodzice tam byli 5 lat temu, sukcesywnie remontowane są pokoje... Miejsce w samym centrum wszędzie bardzo blisko. Pokoje lepsze chyba na pierwszym lub drugim piętrze , / rodzice mieli wykupione prywatnie z okazji 50 rocznicy ślubu i pokój mieli na pierwszym piętrze od strony północnej na widok fontanny z boku, jakby/, proszę nie brać na samej górze bo są niskie i małe okna.... Rodzice mieli umywalkę w pokoju.....na dole przyjemna kawiarnia , na pierwszym piętrze sala zabytkowa, z fortepianem, w której są koncerty orkiestry zdrojowej... To co wiem sobota i niedziela godzina 10:30.. polecam... ale to się zmienia...Naprzeciwko pijalnia...jakby jest to miejsce centralne , na zewnątrz muszla koncertowa klomby i mnóstwo ławeczek do opalania czy do odpoczywania po zabiegach.
Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
Bogusia1965
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 25 maja 2017 08:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Witam... (Stary Dom Zdrojowy w Krynicy Zdrój)

Post autor: Bogusia1965 »

Witam...Gdzie jest ten obiekt to wiem... będę tam już 5 raz jeśli chodzi o Krynicę ,nie znam tego santorium interesuje mnie bardziej (jakie są zabiegi ,pokoje itp). Byłam 2 razy w Mielcu i raz w Kryniczance.Ale dziękuję za wiadomość.Pozdrawiam..
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Witam... (Stary Dom Zdrojowy w Krynicy Zdrój)

Post autor: ANDY12345 »

Witam byłem w SDZ w listopadzie 2017 r. z ZUS. Pokoje dla zusowców były po lewej stronie od głównego wejścia wszystkie z łazienkami, ładne i czyste. Łóżka wygodne, pościel wymieniono dwukrotnie, ręczniki co tydzień. Bezwzględny zakaz palenia ze względu na zabytkowy charakter budynku monitorowany we wszystkich pomieszczeniach czujkami dymu nawet w łazienkach, uważać z areozolami gdyż czujki mogą zareagować. Czajniki na korytarzach po 2 na piętro. Było dużo jedynek i mnie się udało taką dostać, choć przy rezerwacji powiedziano mi że ich nie robią. Jest jeden duży pokój na 2 p. przeznaczony dla osób niepełnosprawnych z powiększoną łazienką. Pokoje w prawej części za mojej obecności przeznaczone były dla funduszowców i w większości były wieloosobowe bez łazienek i tylko część z umywalkami. Tv płatna, net darmowy dostępny tylko w ograniczonej środkowej części parteru i 1 p. (wi-fi) . Zabiegi zleca lekarz prowadzący i można mu zasugerować co nam pomaga, ale nie przesadzać. Jedzenie w miarę dobre zróżnicowane, prócz zup mlecznych które były znacznie rozcieńczone. Więcej można się dowiedzieć dzwoniąc na recepcję i dostać aktualne wiadomości. Miłego pobytu.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Witam... (Stary Dom Zdrojowy w Krynicy Zdrój)

Post autor: Muzyczka »

Witaj Andy,
super napisane, i bardzo przydatne.
Bardzo dziękuję...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Witam... (Stary Dom Zdrojowy w Krynicy Zdrój)

Post autor: ANDY12345 »

Cieszę się ze mogę pomóc, obecnie tylko z NFZ mają umowę i warto się postarać o pokój w lewej części a na pewno będziesz zadowolona, a i posiłki są wydawane w jednej turze i panie podające przynajmniej dla mnie wtedy były bardzo uczynne a odwrotnie w stosunku do kobiet :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Witam... (Stary Dom Zdrojowy w Krynicy Zdrój)

Post autor: Muzyczka »

Witam serdecznie,
Z wieloma ludźmi masz rację, można porozumieć się i dogadać...A jak mężczyźni mają powodzenie, to bdb..u pań kelnerek i nie tylko..... hihihihi...a i piękna jest Krynica...
Wszystkiego najlepszego życzę...

Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Witam... (Stary Dom Zdrojowy w Krynicy Zdrój)

Post autor: ANDY12345 »

Koleżanki były zadowolone, bo prosiłem w ich imieniu i szybciutko dostawały, a kuracjusz zadowolony mniej uciążliwy ;) :lol: , dziękuję i nawzajem, dużo zdrówka :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Witam... (Stary Dom Zdrojowy w Krynicy Zdrój)

Post autor: Muzyczka »

Super super Cieszę się że pomagałes i koleżankom... Trzeba sie wspierać.... powodzenia..
Wszystkiego dobrego i pozdrawiam...
ODPOWIEDZ