Supraśl. Czy ktoś tam był z ZUS.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
JACEK139
Posty: 4
Na forum od: 20 cze 2019 13:16

Supraśl. Czy ktoś tam był z ZUS.

Post autor: JACEK139 »

Witam wszystkich kuracjuszy na forum i mam parę pytań o pobyt w sanatorium Holmed Uzdrowisko.
Skierowanie dostałem ZUS w ramach rechabilitacji kardiologicznej i moje pytania to:
-na jakie zabiegi mogę liczyć ?.
-czy istnieje komunikacja publiczna między ośrodkiem a miastem Supraśl?.
- co można robić w wolnym czasie?.
Jak tam jest.
Za wszelkie wiadomości bardzo dziękuje Jacek
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Supraśl. Czy ktoś tam był z ZUS.

Post autor: ewiko »

Jacku , z Supraśla 2 tygodnie temu wrócił mój brat. On był w nowo wybudowanym obiekcie ( nazwy nie znam ). Do centrum jest 1,5 km. Zabiegi ??? no cóż jak to dla sercowców ... gimnastyka , rowerek , spacerki. Mają tam cały wachlarz innych zabiegów ale w Twoim przypadku byłyby one pełnopłatne i lekarz musi wydać na nie pozwolenie. Jak zajedziesz na miejsce będziesz musiał podpisać oświadczenie że nie będziesz opuszczał obiektu . Nikt tego nie kontroluje. Okolica piękna ( moje klimaty ) , jeśli bedziesz autem jest co pozwiedzać. I tyle mojej wiedzy na ten temat. pozdrawiam i skutecznej kuracji życzę.
JACEK139
Posty: 4
Na forum od: 20 cze 2019 13:16

Re: Supraśl. Czy ktoś tam był z ZUS.

Post autor: JACEK139 »

Ewiko, dziękuje za widomości gdyż jest to moje pierwsze sanatorium . Zabiegi z tego co się dowiadywałem są takie jak napisałaś,choć dziwi mnie podpisywanie listy o opuszczaniu budynku.Mam prośbę jeżeli można o więcej wiadomości od brata w temacie {wyżywienie pokój itp}.
Pozdrawiam Jacek.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Supraśl. Czy ktoś tam był z ZUS.

Post autor: Duszyczka »

To jedziesz do Majaków z serialowej "Blondynki" :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Supraśl. Czy ktoś tam był z ZUS.

Post autor: ewiko »

Jacku , wyżywienie typowo szpitalne .... za mało żeby przytyć lecz za dużo żeby umrzeć. Ale podobno smaczne. Brat lubi pojeść lecz na mieście nie dojadał więc chyba nie było żle. Jacku w tym samym obiekcie jest oddział spitalny i sanatoryjny. Na oddziale szpitalnym są pokoje wieloosobowe . Brat był w 4 osobowym . Wszystkie z łazienkami. obiekt nowy więc jeszcze zadbany. Natomiast oddział sanatoryjny ma pokoje 2 i 1 osobowe. Podobno mozna wcześniej zrobić rezerwacje. Jeśli jedziesz do sanatorium to próbuj. Zakaz wychodzenia poza obiekt dotyczy wyłącznie oddziału szpitalnego ( więc może Ciebie to nie dotyczy ) ale jak pisałam przymykają na to oko. Bardzo możliwe że w czasie Twojego pobytu oddadzą do uzytku basen , czekali na jakieś ostatnie badania wody. Szykuje się przepiękna pogoda więc z pewnością wrócisz zadowolony , czego z całego serca Ci życze. Pozdrawiam.
JACEK139
Posty: 4
Na forum od: 20 cze 2019 13:16

Re: Supraśl. Czy ktoś tam był z ZUS.

Post autor: JACEK139 »

Ewiko dziękuje za wiadomości i jeżeli mógłbym prosić o jeszcze jedną odpowiedz .
Wspomniałaś w jednym z postów że twój brat był w tym ośrodku , czy był z ZUS ,czy w ramach leczenia po szpitalnego . Przepraszam że tak się dopytuje gdyż byłem na oddziale kardiologicznym który posiadał pododdział rehabilitacji i wszyscy pacjenci byli szczęśliwi jak mogli iść do domu. Dlatego nie chce przejechać 450 km i wpakować się na minę. Pozdrawiam i życzę zdrowia dla Ciebie i brata Jacek.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Supraśl. Czy ktoś tam był z ZUS.

Post autor: ewiko »

Witam ponownie .... dopytałam szczegółowo o obiekt. Brat był w tym samym sanatorium do którego Ty się wybierasz. On był na skierowaniu poszpitalnym. Jego wrażenia po pobycie ???? wrócił zadowolony. Uważam ze nie powinieneś rezygnować , chodzi tu o Twoje zdrowie. Dużo zależy od towarzystwa , jeśli znajdziesz kompana (lub kompanki ;) ) na wspólne spacery , wycieczki to może być naprawdę super. Pozdrawiam i jeśli masz jeszcze pytania , wątpliwości , pisz śmiało ... w miarę możliwości odpowiem.
ODPOWIEDZ