Uzdrowisko Uniejów Park

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
janek59
Posty: 3
Na forum od: 06 lut 2013 23:58

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: janek59 »

Dziękuje za obszerne informacje. Liczę dni do maja.
KulaMen
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 07 lut 2013 14:56

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: KulaMen »

Spoko :) Życzę Ci naprawdę udanego turnusu.
JOSEF58
Posty: 2
Na forum od: 13 gru 2012 11:23

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: JOSEF58 »

prosze moderatora o uaktualnienia wiadomosci o ośrodkach dlatego ze to co pisza forumowicze jest nie do końca wiarygodne .Dotyczy to wszyskich opinii.
JOSEF58
Posty: 2
Na forum od: 13 gru 2012 11:23

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: JOSEF58 »

do Janek Kula Men Jestem w Uniejowie co Tydzień jest bardzo fajnie.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: administrator »

Opinie są aktualne na dzień pisania ich przez forumowiczów. Wiadomym jest, że czas pędzi, ludzie się zmieniają i ośrodki też, kadra się wymienia, kupowany jest lepszy sprzęt, przeprowadzane są remonty. Aktualność opisów zależy więc od forumowiczów - byłych kuracjuszy. Zawsze jednak należy patrzeć na datę opinii.
czarownica
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 24 lis 2012 20:10

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: czarownica »

Mam pytanko,czy do Uzdrowiska Uniejów Park można jechac z NFZ?
KulaMen
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 07 lut 2013 14:56

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: KulaMen »

Do JOSEF58....Być może bywasz co tydzień na Termach Uniejów- to zgodzę się , że jest fajnie. Jednak ja pisałem o samym ośrodku sanatoryjnym, który znajduje się jeszcze głębiej w parku...Proponuję CI czytanie ze zrozumieniem....Byłem wczoraj w sanatorium odwiedzić koleżankę i niestety moje przypuszczenia potwierdziły się....Jest ogromny problem z ilością i jakością jedzenia....Rozmawiałem z kilkoma kuracjuszami obecnie tam przebywającymi....są zdegustowani kwestią jedzenia....Pozostałe sprawy wyglądają tak, jak to poprzednio opisałem....i tylko Termy dalej są rewelacyjne....moczyłem się prawie 2 godziny :D
KulaMen
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 07 lut 2013 14:56

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: KulaMen »

czarownica pisze:Mam pytanko,czy do Uzdrowiska Uniejów Park można jechac z NFZ?
Tak, mają podpisaną umowę z NFZ.
Awatar użytkownika
quatro
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 mar 2013 11:20

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: quatro »

Ile zabiegów można otrzymać podczas pobytu? Ja mam problemy kręgusłupowo-stawowe ;) ale z chęcią skorzystałabym z jakichś zajęć relaksacyjnych.
Czy zabiegi są rozłożone na cały dzień czy np. do którejś godziny i potem czas wolny?
cudnamama
Posty: 2
Na forum od: 12 mar 2013 13:51

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: cudnamama »

Mam pytanie jak wyglądają przepustki w sanatorium Uniejów.Czy w piątek wieczorem można jechać do domu a w niedziele wrócić ?czy robią problemy w tej kwestii.Proszę o pilna odpowiedz!!!
ODPOWIEDZ