Uzdrowisko Uniejów Park

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: basiat »

Dziękuję AgaC :kwiat:
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: ollalaola »

A więc ja już też wróciłam z Uniejowa. Potwierdzam wszelkie opinie wczesniej tu wystawione. Było naprawdę dobrze. Ośrodek super, warunki wspaniałe, sprzęt do zabiegów różnorodny, rehabilitantki swietne, nastawione twarza i sercem do klienta, niedaleko na termy. Jest nawet zumba :). Nie wszyscy mieli przepisany basen, ale radze walczyc o ten zabieg. Dla korzystajacych z basenu prywatnie 20% znizka badz wykupienie karnetu. Co kto woli. Instytut Zdrowia Człowieka polozony w parku, niedalekie sasiedztwo zamku, term, Warty. Czysto, milo, przyjemnie, na miejscu mini SPA z sauna, jacuzzi i sloneczna laka, dostepne codziennie wieczorem za 5 zł/h. Na miejscu jest kosmetyczka. Mozna potraktowac turnus z ZUS jako pobyt w SPA . Na miejscu jest tez bar i kawiarnia z restauracja. Codziennie mozliwosc spedzenia wieczorów przy muzyce, tancu ewentualnie piwie czy herbacie i kawie, nawet na grze w karty. Jest tez stol do bilarda na pietrze. Do wyboru, do koloru. Ceny przystepne. W piatki wieczorki taneczne przy muzyce "na zywo" dwuuosobowy zespol .Atmosfera bardzo fajna, duzo ludzi w mlodym i srednim wieku. O tej porze roku spacery raczej krotkie, z reszta sam Uniejów nie jest atrakcja, nie ma deptaka i atmosfery sanatoryjnej. Atrakcja sa termy i nalezy w miare mozliwosci wykorzystac cieple kapiele. Polecam skorzystanie w Uniejowie z usług fryzjerskich, zakładów jest kilka a ceny bardzo, bardzo przystepne. I wykonanie dobre . W razie czego włosy nie zeby, odrosną :)
Pokoje 2 i 3 osobowe dla ZUS, a dla NFZ nawet apartamenty, dwupokojowe z aneksem kuchennym dla malzenstw :) Trafiaja sie szczesliwcom. Wifi - kiepskie ,posilki urozmaicone przygotowywane na miejscu( w ciagu 24 dni nie powtorzyl sie zestaw ), najsmaczniejsze dla diety podstawowej, Ci co byli na lekkostrawnej narzekali, szczegolnie na nadmiar kapusty kalafiora i brokula. Zupy bardzo smaczne. Szef kuchni godny polecenia. No tak naprawde nie ma sie do czego przyczepic. No moze brak wycieczek, chociaz jedna byla, do kopalni soli w Kłodawie.
A o stosunki miedzyludzkie to juz samemu trzeba zadbac, w kazdym razie warunki sa bardzo dobre, reszta w naszych rekach.
Lekarz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 19 lis 2016 10:56

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: Lekarz »

AgaC pisze: Jestem jeszcze młoda i potrzebuję trochę urozmaicenia ;).
No, co ty?
:|
forumowicz

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: forumowicz »

Olu,

z przyjemnością przeczytałam Twoją opinię :kwiat:
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: AgaC »

Lekarzu
Wyciągasz urywek wypowiedzi, zupełnie wyrwany z kontekstu. Po co to?
Masz coś do powiedzenia na temat Uniejowa- napisz opinię. Jeżeli nie- daj spokój.
Lekarz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 19 lis 2016 10:56

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: Lekarz »

AgaC,
Oj, Agniecha, Agniecha ;)
O Uniejowie powiem tyle. Są tam termy, ale nie ma uzdrowiska.
Spacerować można w parku albo nad Wartą, natomiast samo miasteczko jeszcze nie dorosło do rangi miejscowości kuracyjnej. Wprawdzie budują się nowe hotele, lecz to niczego nie zmienia.
Twoje upodobanie do urozmaiceń rozumiem :o
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: AgaC »

Wolę ładniejsze zdrobnienia od mojego imienia niż Agniecha :p
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: ollalaola »

Jeszcze jedna informacja w uzupełnieniu. W obiekcie jest ciepło, wiec rzeczy lekkie jak najbardziej wskazane. Oczywiscie mam na mysli okres zimowy. Przydaje sie szlafrok na zabiegi wodne i mini SPA.
MAMA+19
Posty: 1
Na forum od: 01 sty 2017 13:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: MAMA+19 »

W jakim wieku są osoby przebywające na takim turnusie? Ja mam 45 lat czy duzo jest osób w przedziale wiekowym 40 -45 lat?
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: emik »

Na turnusach ZUS-owskich jest bardzo dużo osób w tym wieku. Oczywiście starsi i młodsi też są .
ODPOWIEDZ