Uzdrowisko Uniejów Park

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
koza
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 24 mar 2011 18:44

Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: koza »

Witam jade do senatorium do Uzdrowiska Uniejów Park czy ktos sie tam wybiera, lub ewentualnie juz był .Chciałabym wiedziec jak tam jest moje gg 12654874
maleńka1206
Posty: 1
Na forum od: 17 sty 2012 15:46

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: maleńka1206 »

Jeżeli możesz zmienić na jakieś inne sanatorium to zrób to ,nie jest to dobre sanatorium obsługa lekarska fatalna , o zabiegi trzeba się prosić , na wizytę do Pani ordynator trzeba się zapisywać bo nie ma czasu , po prostu fatalnie .pacjenci z ZUS traktowani sa jak zło konieczne.Po prostu żenada
sarna34
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 27 gru 2011 19:15

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: sarna34 »

Ja mam zgoła inne zdanie. Byłam zachwycona Uniejowem. Wywiozłam cudowne wspomnienia... świetnie się bawiłam. Trafiłam na super towarzystwo...
monika2501
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 08 mar 2012 16:13

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: monika2501 »

Witam,
Czy ktoś z was był może w Uniejowie na turnusie z problemami psychosomatycznymi? jakie są zajęcia, jak powinnam się przygotować? Nigdy nie byłam w żadnym sanatorium i nie bardzo wiem co mnie tam czeka.
Dziękuję za ew. odpowiedzi.
stokrotka1
Posty: 3
Na forum od: 19 mar 2012 12:36

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: stokrotka1 »

Witam, na pobycie psychosomatycznym jest wiele zajęć m.in. muzykoterapia, choreoterapia, treningi relaksacyjne, konsultacje psychologiczne i inne. Nie ma czego się obawiać. Należy tylko pojechać tam z uśmiechem i dobrym nastawiem, bo to najważniejsze. Budynek jest nowy, wszystko piękne i eleganckie, także to też wpłynie na pobyt.
monika2501
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 08 mar 2012 16:13

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: monika2501 »

Witaj,dziękuję za odpowiedz. Rozumiem,że ty tam byłaś? Nie bardzo rozumiem tych dziwnych metod leczenia, muzykoterapia, choreoterapia itp i nie wiem czy będzie mi to odpowiadało. A czy jakieś masaże, kąpiele czy coś w tym rodzaju też będą? (a może można wykupić) Bo jeżeli tylko te spotkania to nuda, ja w swojej pracy miałam różnego rodzaju szkolenia i treningi grupowe i nie znosiłam ich najlepiej :( Trochę się tego obawiam. A jak jest z pokojami i czasem wolnym, czy są jakieś sklepy w okolicy, czy można dostać pokój jedynkę? Jak lekarze i obsługa? Przepraszam za te pytania ale jestem ciekawa tym bardziej że nie byłam nigdy w sanatorium. A, czy jakieś specjalne stroje treningowe powinnam mieć?
pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
LUCY73
Posty: 1
Na forum od: 21 mar 2012 17:40

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: LUCY73 »

Witam,ja też wybieram się do tego sanatorium to będzie mój pierwszy wyjazd tego typu, jestem ciekawa opinii o turnusie psychosomatycznym t:roll: ,pozdrawiam
monika2501
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 08 mar 2012 16:13

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: monika2501 »

Witaj lucy73, kiedy się wybierasz do Uniejowa? Ja jade 02/05 może się spotkamy. :)
dzidzka
Posty: 3
Na forum od: 23 mar 2012 12:17

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: dzidzka »

Witajcie
Ja również szukam opinii na temat uzdrowiska w Uniejowe. Jadę na turnus od 2 maja, także Moniko zapewne się spotkamy :)
monika2501
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 08 mar 2012 16:13

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: monika2501 »

No to świetnie, coraz więcej osób jest zainteresowanych. Przeszukałam to co mogłam ale niezbyt dużo jest na temat pobytu w tym uzdrowisku.Ja jade z Warszawy a wy?
mam nadzieje, że stokrotka opowie coś więcej na temat samego pobytu w uzdrowisku i terapii oraz co ze sobą zabrać :)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ