Uzdrowisko Uniejów Park

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: forumowicz »

Ale jak to sama?
Na Ciebie liczę :lol: 8-) ;)
mika68
Posty: 3
Na forum od: 10 kwie 2014 21:12
Staż sanatoryjny: 2

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: mika68 »

Nie ma żadnej organizacji czasu wolnego. Kierownik proponował wycieczkę do Łodzi do opery i do Wrocławia po kosmicznej cenie i nikt się nie zgłosił. Sami zorganizowaliśmy sobie ognisko (jest miejsce). Kierownik oczywiście proponował, że kupi kiełbaski, drewno i zorganizuje ławki, ale oczywiście trzeba zapłacić, więc zrezygnowaliśmy. Pokoje są 1,2,3 os.i są ok, telewizja płatna 25zł od osoby.
forumowicz

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: forumowicz »

Wróciłam :)
Wg mnie było super i nie mam się do czego przyczepić :)
Sanatorium położone jest w pięknym miejscu, w środku dużego parku. Cisza i idealne miejsce na odpoczynek . Mnóstwo miejsc do jeżdżenia na rowerze, więc jeżeli ktoś ma możliwość zabrania to polecam.
Zabiegi na miejscu, dochodzić trzeba tylko na termy i ew na kriokomorę.
Ośrodek ładny,pokoje dwu i trzyosobowe. Jedzenie jak dla mnie ok.Wiadomo- zawsze się trafi coś, czego ktoś nie lubi ale to chyba norma. Mozna się dożywić rybką obok term albo w karczmie przy wiatrakach ;)
Tance w ośrodku we wszystkie dni, oprócz poniedziałku i środy. W piątki muzyka na żywo ;)
Tyle tylko,ze po raz kolejny stwierdzam,że jedzenie i ośrodek to sprawa drugorzędna, bo przecież i tak najważniejsi są ludzie. Ja lepiej trafić nie mogłam, więc z cudownymi osobami spędziłam cudowne 24 dni :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
seweras
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 13 sty 2012 13:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: seweras »

no tak potwierdzam co pisze Aga a jeśli chodzi o jedzenie to była fajna blondynka która gdy szła pod wiatraki to zamawiali podwójny katering ;) co nie Aga?:)
forumowicz

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: forumowicz »

oj tam zaraz podwójny ;)
To zależy co się dało wcześniej zjeść z talerzy kolegów przy obiedzie, hyhy :lol:
Awatar użytkownika
daniel36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 sie 2014 20:25
Staż sanatoryjny: 2

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: daniel36 »

Kochani
Niestety pomroczność jasna kazała mi wybrać na sanatoryjne atrakcje - Poddębice. Byłem blisko Uniejowa więc skorzystałem z okazji i pojechałem chyba trzeciego dnia do term i szlag mnie trafił ! :evil: . Zamiast w szpitalu, mogłem siedzieć w spokojnym i urokliwym miejscu. Ludkowie, cokolwiek byście powiedzieli to i tak mieliście o wiele lepiej niż ja. :D Owszem wykurowali mnie jak należy, ale warunki szpitalne mnie dobijały. Podczas jednej z wizyt, odwiedziłem wspomniane miejsce na ognisko. Super miejscówka i widać że często odwiedzana :D . Znalazłem nawet dyżurny kielonek ,czekający na następny raz. Oczywiście zostawiłem go na miejscu i życząc w duchu szampańskiej zabawy następnym uczestnikom ogniska, wróciłem do swojego "miejsca zakwaterowania".
Jeżeli w przyszłości będę mógł skorzystać z sanatorium to z całą pewnością podejmę starania o Uniejów :D .
ola3
Posty: 1
Na forum od: 18 sty 2015 13:57

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: ola3 »

mam pytanko dostałam skierowanie z ZUS do sanatorium w Uniejowie i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z rehabilitacją?
forumowicz

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: forumowicz »

Ola, ale o co konkretnie pytasz?
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: basiat »

AgaC ponieważ Ty byłaś w Uniejowie , powiedz proszę, czy z czystym sumieniem polecisz to sanatorium???
Czy wszystkie zabiegi miałaś na miejscu? Czy warunki mieszkaniowe dobre?
forumowicz

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: forumowicz »

Basiu, wszystkie zabiegi oprócz tych na termach sa na miejscu. Na termy trzeba isc na spacer ładną parkową alejką, mnie to nie przeszkadzało- byłam latem i jeżdziłam sobie rowerem :)
Ogólnie byłam zadowolona- ale wiesz- ja zawsze raczej zadowolona jestem :)
Warunki mieszkaniowe wg mnie są b dobre, nie ma się do czego przyczepić. Dla mnie jedynym mankamentem Uniejowa jest brak rozrywek. Jedyne tance oprócz tych sanatoryjnych są w weekend w klubie przy termach, a wiadomo- impreza w klubie zaczyna się ok 23, a wtedy juz jest godzina policyjna :/ Ja bywałam, ale potrzeba było się trochę nagimnastykowac ;)
Powiem tak- jezeli ktoś chce odpocząć i się wyciszyć w Uniejowie uda mu się to. Ja lubię aktywnie spędzac czas. Jestem jeszcze młoda i potrzebuję trochę urozmaicenia ;). Dlatego gdybym miała wybór to juz Uniejowa bym nie wybrała. Ale to nie oznacza, ze sanatorium jest słabe- to tylko takie moje subiektywne przemyslenia :)
ODPOWIEDZ