INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

Jednym słowem, mimo kiepskiej pogody pobyt w tym sanatorium był udany :)
A czy wpis do księgi gości pozostawiłeś?
Mirstan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 09 wrz 2013 15:39
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Mirstan »

Witam i potwierdzam,że pobyt w sanatorium był przyjemną odskocznią od codziennych problemów ,a jaki efekt dały zabiegi przekonam się już niedługo.
Nie dokonałem wpisu Swojego w księdze ponieważ......i tu można by powody tego faktu opisać,że mam brzydki charakter pisma,nie miałem weny twórczej,zabrakło czasu przed wyjazdem itd,itd....ale miałem czasu sporo by przeczytać wpisy innych kuracjuszy i pozytywnych jest bardzo dużo co i tak potwierdziło Moją osobistą opinię,że pobyt
w Sanatorium "Przy Tężni" będę bardzo miło wspominał i mam nadzieję,że znów (może już niedługo)będę miał szansę pojechać do tego sanatorium!
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

Ja byłam tam w końcówce lata. Opisywałam na forum jak bardzo urzekł mnie swoim pięknem Inowrocław. Gdy puszczę wodze wyobraźni dla Złotej Polskiej Jesieni w Inowrocławiu to dech mi zapiera. Czy się mylę? To pytanie dla tych, którzy właśnie teraz przebywają w Inowrocławiu, wszak jesień mamy przecudną. Złotą to za mało powiedziane, ośmielę się nazwać ją "tęczową" iż takich właśnie kolorów są liście w parkach, parkach, których w Inowrocławiu nie brakuje :)
Niusia49
Posty: 4
Na forum od: 11 lis 2013 20:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Niusia49 »

Czytam te wasze posty i łza kręci mi się w oku.Tak się składa ,że w październiku miałam przyjemność chodzić po tym przepięknym parku.Pogoda nam się udała.Aura dzięki fantastycznej kolorystyce liści przenosiła nas w świat marzeń.
Temperatura powietrza także dopisała.Co prawda mieszkałam w Kujawiance i na zabiegi musieliśmy biegać po innych sanatoriach,niemniej nie było to problemem.Poznałam fantastycznych ludzi.
seniorka
Posty: 1
Na forum od: 20 maja 2014 20:19

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: seniorka »

Właśnie wróciłam z sanatorium w Inowrocławiu
Sanatorium"Przy Tężni" jest najładniejszym sanatorium w tym mieście,
cały personel jest przemiły, recepcji witała nas od rana pięknym
i uśmiechniętym dzień dobry:) panie pielęgniarki miłe, wszyscy są tam życzliwi
i pozytywnie nastawieni do pacjenta.
Teren wokół poezja, tylko pogratulować pomysłu.Pijalnia Wód, mini tężnia...
Na pewno tam wrócę.
Pozdrawiam Seniorka turnusu kwietniowo-majowego
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Narewka »

Cieszy mnie niezmiernie,że nie tylko ja jestem tym sanatorium zauroczona.Pewnie jeszcze tam pojadę po raz kolejny,bo warto.
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

Ja też jestem zauroczona Inowrocławiem, a co do uzdrowiska to poza "Przy tężni" innych nie znam więc nie mam porównania, ale to w którym byłam ("Przy tężni") jest super :)
ODPOWIEDZ