INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: administrator »

Rachel, to są konkrety. Takich potrzeba. Zdjęcia przecież można wrzucać na forum, a zdecydowanie bardziej wolę takie niż te "rozrywkowe" z działu plotkarskiego.
Pozdrawiam
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

W podświadomości wierzyłam, że nie odrzucisz, że poprzesz mój pomysł. Ja także chętnie oglądałabym zdjęcia innych kuracjuszy z pobytu w uzdrowiskach. Może ktoś pójdzie moim śladem i powstanie fajna galeria wspaniałych sanatoriów. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: violet58 »

Rachel pisze:Mam nadzieję, że moderator nie da mi nagany za zaśmiecanie wątku zdjęciami, a forumowicze nie zarzucą mi "lansiku". Pozdrawiam :)
Można :?: .... można :D
Myślę, że takie zdjęcia są jak najbardziej na miejscu, stanowią naturalne uzupełnienie relacji z pobytu.
Nie mam nic przeciwko zamieszczaniu swoich wizerunków, ale nie w tym temacie :evil:
Może szanowny admin pomyśli o jakiejś galerii forumowiczów, choć nie sądzę aby było wielu chętnych..... :D :lol:

Pozdrawiam
forumowicz

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: forumowicz »

Witam. Też jestem za tym żeby oprócz opisu, wklejać aktualne fotki obiektów w których się przebywało. Pozdrawiam. 8-)
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Narewka »

Z przyjemnością popatrzyłam na znane sobie miejsca, a przecież już za tydzień też tam będę.
Może i ja jakieś ciekawe zdjęcia zrobię. :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

"Narewka", a poznajesz to miejsce w którym ja jestem na zdjęciu głównym (awatar)?
To dla Ciebie zagadka :)
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Narewka »

Czyżby to palmiarnia przy tej nowiutkiej pijalni?
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

BINGO :)))
Przy eleganckiej teściowej także mam zdjęcie :) Uwielbiam robić zdjęcia, nie tylko sobie. Sobie zazwyczaj robię samowyzwalaczem. Mam też zdjęcia podczas zabiegów, ale takich to nie wstawię bo znów Panowie napiszą, że "lansik" :)
Mirstan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 09 wrz 2013 15:39
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Mirstan »

Witam serdecznie i ciepło prosto z Sanatorium "Przy Tężni"-jestem tutaj już 10 dni i....tylko pogoda nie dopisała,niestety wiadomo Pani Jesień "rządzi".Co do tego co wiedziałem z opini i opowieści o tym sanatorium,a co obecnie wiem z własnego doświadczenia to zebrało się więcej PLUSÓW niż minusnów,na razie oceniam pobyt na 7,5 pkt w skali od 0 do 10!
Ps.Pozdrowienia dla Rachel!
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

A nie mówiłam, że będziesz zadowolony? Kiedy ja byłam to dzień był troszkę dłuższy a noce gorące, ale "WY" także nie macie źle. Najważniejsze, że wieczorami też jest co robić i wcale nie potrzeba za mokry próg nogi wystawiać. Bawcie się dobrze a i o Rachel od czasu do czasu pomyślcie. Tam w księdze gości Rachel swoją dłonią wpis zrobiła (coby nie było, że nie zadowolona do domu wraca) :)
ODPOWIEDZ