Sanatorium Beskid w Krynicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
joana1984
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 wrz 2013 19:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: sanatorium Beskid Krynica Zdrój

Post autor: joana1984 »

cześć :) a czy godz przyjazdu do Krynicy ma wpływ na to jaki sie dostanie pokój - wyremontowany czy nie? czy ma sie tam jakiś wpływ na to jakie sie dostanie zabiegi? czy był ktoś skierowany z zusu - jakie dostaliście na koniec opinie od lekarza, że jest poprawa zdrowia czy tez nie ma?
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Górska Sanatorium BESKID

Post autor: sztani »

Szanowna Joanno musisz wpisac w prawym górnym rogu nazwę sanatorium a na pewno wyskoczy Ci bardzo dużo wiadomości W tym poście wpisuje się wyjazd lub przyjazd z sanatorium . Wejdz w OPINIE o sanatorium które Cię interesuje. Pozdrawiam :kwiat:
joana1984
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 wrz 2013 19:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: joana1984 »

cześć :) a czy godz przyjazdu do Krynicy ma wpływ na to jaki sie dostanie pokój - wyremontowany czy nie? czy ma sie tam jakiś wpływ na to jakie sie dostanie zabiegi? czy był ktoś skierowany z zusu - jakie dostaliście na koniec opinie od lekarza, że jest poprawa zdrowia czy tez nie ma?
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: administrator »

Pyta Pani znów o to samo. Wszyscy widzą ten post wyżej. Po co powtarzać?
joana1984
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 wrz 2013 19:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: joana1984 »

Witajcie - do zainteresowanych pobytem w Beskidzie - zostałam tam skierowana z Zusu na pobyt październikowy, pogodę mieliśmy piękną, miasto również piękne, więc było gdzie spacerować (polecam deptak krynicki, muzea: Nikifora, zabawek i przyrodnicze oraz zabytkową cerkiew), jeśli chodzi o samo sanatorium to jedzenie było bardzo dobre i było go sporo, zabiegi podstawowe np. ja skierowana po operacji kolan miałam gimnastyke, laser, pole magnetyczne, ultradźwięki, krioterapie w połowie turnusu zamienioną na sollux, rehabilitantów jest niestety zbyt mało, nieraz jakiś zabieg np krio trzeba wykonać sobie samemu, pokoje nadal nie wszystkie wyremontowane, ale przy rejestracji można poprosić o wyremontowany, jeśli będzie wolny to się dostanie :) życzę wszystkim miłego pobytu :)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: margot »

Podzielam Twoją opinię o BESKID-zie :) :) :)
krzywe1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 28 gru 2013 21:58

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: krzywe1 »

Od dwóch miesięcy brak wpisów dotyczących warunków pobytu i rehabilitacji w Beskidzie. Czy ktoś może podzielić się najświeższymi informacjami (mam nadzieję że tylko dobrymi). Mam skierowanie na wiosnę 2014r. ale wpisy z początku 2013r. nieco mnie przeraziły. Pozdrawiam Wszystkich życząc jednocześnie SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014
gonzo
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 31 mar 2013 17:53

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: gonzo »

godzina przyjazdu nie ma wpływu, liczy się humor zpani z recepcji,odnośnie rehabilitacji to kolanko do starej wirówki i wchodzenie po schodku, totalna paranoja, zabiegi możesz uzgodnić z lekarzem jak ma dobry dzień na basen bardzo nie licz lekarz ma ich 4 sztuki do wybrania w Continentalu, ok 15 minut piechotą, turnus raczej wypoczynkowy nie rechabilitacyjny, podła baza zabiegowa, jedzenie dobre w pierwszej części turnusu, póżniej drugie zajmowało 1/3 talerza i większość zaczeła się dożywiać,polecam karkówkę w baraku zaraz przy zejściu, rozrywki w krynicy nie brakuje i każdy znajdzie coś dla siebie,lecz nie w beskidzie, rehabilitanci super, ale z tego co wiem częsta rotacja i jest ich mało, grunt to fajna grupa, to czs leci jak z bicza, pozdrawiam i jak możecie omijajcie beskid, jeżeli chcecie się leczyć
marylka1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 01 kwie 2014 21:30

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: marylka1 »

Witam
Jest już kwiecień 2014 roku i nie ma nowych wpisów odnośnie sanatorium Beskid w Krynicy. Ja mam pobyt od 15 lipca i bardzo prosze o informacje czy coś się zmieniło tam od ubiegłego roku. Jak z pokojami - czy wyremontowane, jak z zabiegami. Co z łóżkami. mam na całym kręgosłupie przepukliny. Z niepokojem czekam na odpowiedź. pozdrawiam wszystkich wypoczywających
kamilb
Posty: 1
Na forum od: 28 kwie 2016 18:21
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: kamilb »

Witam

Kończę właśnie na Turnusie ZUSowskim w Krynicy-Zdrój w Beskid. Jedzenie bardzo dobre - mało, ale jak się ładnie uśmiechnie do kelnerek jest możliwość dostania dokładki. Zabiegi na najwyższym poziomie - Gimnastyka z Paniami Fizjoterapeutkami najlepsze jakie do tej pory miałem. Podchodzą interesują się szukają rozwiązań pracuja z kuracjuszem. Jeśli oczywiście kuracjusz chce. Inne zabiegi również ciekawe. Możliwość zmian w czasie trwającego turnusu. Lekarze dostępni i pomagają. Polecam wyjazd dla każdego. Nie czytajcie tych negatywów bo każdemu człowiekowi niedogodzi się. Jeśli chcecie powrócić do formy po wypadku lub w trakcie choroby polecam.



pozdrawiam Kamil
ODPOWIEDZ