Sanatorium Beskid w Krynicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Roman_45
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 26 lut 2013 12:46

Re: sanatorium Beskid Krynica-Zdrój

Post autor: Roman_45 »

Jestem załamany. :(
Greta
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 13 mar 2013 15:08

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Greta »

Własnie ja tez byłam w tamtym roku w Ustroniu w Róży i było naprawdę super, najważniejsze ze były profesjonalne zabiegi, rehabilitanci prowadzili super gimnastykę (nie tak jak w Beskidzie, gdzie przychodzi się na salę i ćwiczy samopas), nieraz widziałam jak w Beskidzie pacjenci sami sobie robią laser albo krioterapię bo nie ma personelu!!! Dziewczyny sa naprawdę miłe i idą bardzo na rękę, co z tego, kiedy powinno ich być tu 3 x więcej!3 osoby nie są w stanie ogarnąć 100 pacjentów. Np. Facet od gimnastyki myje podłogę w sali, bo nie ma sprzątaczki - to jakiś koszmar! Dlatego chcę ostrzec wszystkich, którzy dostali tu skierowanie, czego mogą oczekiwać. jeżeli się jeszcze da, lećcie do ZUSu zmienić sanatorium!
My mieliśmy 19 dni zabiegowych, każdy z nas miał 89 zabiegów (większość to gimnastyka, laser, prąd), jest jeszcze kąpiel perełkowa, masaż podwodny, wirówka. Kto ma farta dostał masaż klasyczny, na moja prośbę o przepisanie masażu pan dr stwierdził " mogę pani przepisać, ale czy ktoś pani to zrobi.." wanny stare, urządzenia bardzo zużyte, starej generacji... jutro koniec turnusu... Po naszych skargach w centrali w W-wie ma być tu kontrola, może coś ulegnie poprawie, czego wszystkim przyszłym pacjentom życzę!
Roman_45
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 26 lut 2013 12:46

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Roman_45 »

Greta dziękuje Ci bardzo. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Kacper99
Posty: 4
Na forum od: 13 mar 2013 20:01

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Kacper99 »

ja miałem 4 zabiegi plus 2 gimnastyki (zbiorowa i indywidualna) , ale inni mieli więcej zabiegów w zależności od schorzenia
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: margot »

Dzięki a jak wygląda sprawa wi-fi w pokojach :!:
Roman_45
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 26 lut 2013 12:46

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Roman_45 »

Mam pytanie czy może ktoś przyjechać tam w odwiedziny??
BeciaN66
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 20 paź 2011 18:33

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: BeciaN66 »

Witajcie.Czytam tu na forum te wpisy i naprawdę mam mieszane uczucia odnośnie wyjazdu...tak jak Ty Greta byłam w zeszłym roku w Róży w Ustroniu i było naprawdę super, więc wyjazd do Krynicy to będzie zupełne przeciwieństwo tamtego sanatorium, gdzie warunki były bardzo dobre, a pracownicy uprzejmi, mili i pomocni każdemu kuracjuszowi.Dziwię się ZUS-owi,że podpisuje umowy z takim ośrodkiem,czyżby nie zasięgali wcześniej opinii na jego temat. Mam tylko nadzieję,że jak piszesz ma być kontrola i może coś zmieni się na lepsze.Pozdrawiam mili forumowicze :)
martula13
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 mar 2013 09:40
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: martula13 »

Drogie kuracjuszki,
przecięż w tym wszystkim o to chodzi, żeby znalazł sie ktoś, kto wyłoży kasę, by w przyszłości zmieniły się warunki pobytu. Więc tym "ktosiem" jest ZUS, a pieniadze "nasze". Przecięż za odpłatnością nie byłoby chętnych do takiego sanatorium, znalazł się więc sponsor, by ratować ośrodek, tylko nie rozumiem, czemu kosztem kuracjuszy??
Pzdr
BeciaN66
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 20 paź 2011 18:33

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: BeciaN66 »

Masz rację martula, ZUS wyremontuje, odnowi bazę zabiegową, a potem znów zaczną nabijać kasę ....Ot po prostu Beskid chyba znalazł sponsora!
Bozena2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 10 maja 2012 08:07

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Bozena2 »

witajcie.czytam opinie o "Beskidzie" i jestem przerażona. Sama wybrałam sobie Krynicę, tak się cieszyłam a tu takie opinie. nie wiem co robić, mam jeszcze dużo czasu do 28 maja, może zmienię miejsce ale tak mi szkoda. może kontrola przyniesie efekty
pozdrawiam
ODPOWIEDZ