ZNP CIECHOCINEK

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

Pisałm już na temat ZNP a co Cię interesuje
Awatar użytkownika
blondynka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 03 mar 2013 21:46

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: blondynka »

Hej, ja też dołączam 04.11.2013 r. do grupy kuracjuszy ZNP :kwiat:
Chyba nas trochę mało będzie :?:
forumowicz

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

blondynka spokojnie będzie nas dużo :D w ubiegłym roku też na forum było mało odpowiedzi a na miejscu super towarzystwo :lol:
Awatar użytkownika
blondynka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 03 mar 2013 21:46

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: blondynka »

Mam nadzieję, że warunki w ZNP są znośne :)
To do zobaczenia w Ciechocinku. :D
forumowicz

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

blondynka pisze:Mam nadzieję, że warunki w ZNP są znośne :)
To do zobaczenia w Ciechocinku. :D
zależy co masz namyśli znośne jak dla mnie było ok więc wracam tam po roku z przyjemnością
adam123
Posty: 4
Na forum od: 30 paź 2013 10:47

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: adam123 »

Jak Wam bedzie sie nudziło napiszcie to jeden diabełek chetnie wyskoczy gdzies z fajną ekipa w miasto
adam123
Posty: 4
Na forum od: 30 paź 2013 10:47

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: adam123 »

Długi pisze:Witam.Jestem z woj.mazowieckiego.Do ośrodka ZNP dostałem skierowanie z ZUS-u w terminie od 4 listopada.Jedzie ktoś może w tym terminie?
:twisted: ja tam lece samochodem w poniedziałek
Stokrotka123
Posty: 1
Na forum od: 08 lis 2013 22:43
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: Stokrotka123 »

Byłam po raz 2 w tym sanatorium i odkryłam wiele zmian na +. Sanatorium wypiękniało, nie tylko czysto, starannie, ale mnóstwo kwiatów, zieleni.... Na miejscu są 2 lokalne - codziennie grają, wieczorki,zabawa. Jedzenie bardzo dobre, miły personel, obsługa, na miejscu basen. Trochę te zabiegi sie przeciągają na popołudnie, ale przyjechaliśmy tu na leczenie. Do tężni i centrum niedaleko, blisko dywanów, fontanna kolorowa i wiele imprez na mieście. W sanatorium sporo propozycji / bezpłatnych/ fajnych koncertów i ciekawe wycieczki, wyjazdy. Pozdrawiam p. Małgosię - przewodniczkę bardzo miłą i sympatyczną, pomocną osobę o wiedzy, którą fenomenalnie umiała przekazać.
Zabiegi bardzo dobre, chętnie wróciłabym tu raz jeszcze.
Pozdrawiam cały personel i sąsiadów z 2 piętra. Do zobaczenia w ciechocinku w znp!
Ostatnio zmieniony 09 lis 2013 14:34 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmieniono wielkość liter. Proszę nie pisać wszystkiego wielkimi literami!
ODPOWIEDZ