ocena sanatorium Willa Fortuna w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

ocena sanatorium Willa Fortuna w Kołobrzegu

Post autor: rak1946 »

moze ktos z forumowiczow wrucil z sanatorium willa fotuna w kolobrzegu to bardzo prosze o podzielenie sie aktualnymi wiadomosciami co do warunkow w w/w sanatorium :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ocena sanatorium

Post autor: darek »

Troszkę nie sprecyzowane Pytanie.

proponuję w wyszukiwarce wpisać Fortuna -jest kilka opini
Dawny Kolejarz , obok Niwy po odnowieniu maly ośrodek ze stosunkowo małą Baza zabiegowa 2 budynki polączone i nadal "panuje dawny duch realnego socjalizmu ' 22,00 ośrodek zamykany - bo Pan /Pani Recepcjonista kończy pracę , a Pani pielęgniarka ma "swój "gabinet w 2 budynku i niema prawa slyszeć ..dzwonka - a po za tym ona nie jest ..odźwierna .
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ocena sanatorium

Post autor: rak1946 »

do Darka d rogi panie pytanie jest sprecyzowane a w wyszukiwarce potrafie szukac chodzi mi o aktualne wpisy z roku 2013 czyzby nikt w tym roku nie przebywal w w/w sanatorium ? jestem zainteresowana opiniami poniewaz udaje sie do tego sanatorium pod koniec maja a pana opinie rowniez przeczytalam zycze milego dnia i pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: ocena sanatorium Willa Fortuna w Kołobrzegu

Post autor: administrator »

Darek ma rację, należy bardziej precyzyjnie określać czego dotyczy temat wątku. Tytuł powinien być jednoznaczny, by przeglądający dział wiedział o co chodzi. Jeśli ktoś jest bowiem w dziale "Oceń sanatorium" to temat "ocena sanatorium" nic nie mówi bo tu każdy wątek to ocena sanatorium. Pozwoliłem więc sobie na zmianę tematu na bardziej odpowiedni.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ocena sanatorium Willa Fortuna w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Dziękuje -Administratorze

w pierwotnym zapytaniu byla tylko informacja-zapytanie .."Ocena sanatorium" dopiero w rozwinięciu pojawila sie nazwa ośrodka -brak było precyzji stąd też chciałem być Pomocy jednakże Ma pomoc obrocila się przeciw mnie.
Zawsze staram się udzielać precyzyjnych odpowiedzi na nie sprecyzowane Pytania !!
W pytaniu brak zapytania o aktualna Sytuacje w roku 2013!
Odpowiem ;odbyło sie 5 turnusow i tak baza jak i wyżywienie ,lekarze opieka medyczna jest na TYM samym poziomie -( jak opisywane na forum ) Generalnie NIC się nie zmieniło informacja z miesiąca kwietnia 2013 - byli tam ..znajomi.
pozdrawiam bez urazy
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ocena sanatorium Willa Fortuna w Kołobrzegu

Post autor: rak1946 »

do darka jesli kogos urazilam to sory :) ale posty z tego sanatorium byly z ubieglego roku albo i starsze a pisalam ze prosze o aktualne opinie ale jak widze to nic sie nie zmienilo ale widze Darku ze malo sie rozpisales jak mozesz to prosze o wiecej :kwiat: a jestem osoba pogodna i mimo nie sprzyjajacych warunkow mysle ze dam rade pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ocena sanatorium Willa Fortuna w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Tym razem to ja zadam przewrotnie pytanie
Co Cie interesuje ?
Może być w podpunktach postaram się odpowiedzieć na każde Pytanie..
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ocena sanatorium Willa Fortuna w Kołobrzegu

Post autor: rak1946 »

do Darka :kwiat: interesuje mnie wszystko poczawszy od personelu(uprzejmosc) oraz warunki pobytowe pokoje -wyposazenie ,czy sa reczniki ,talerzyki ,szklanki ,czy sa lazienki w pokojach z kabinami :kwiat: jestem bardziej nastawiona na rehabilitacje ,choruje na rzs,i mam 3 endoprotezy wiec nie jade w celach rozrywkowych tylko czysto zdrowotnych oczekuje na wyczerpujace informacje i pozdrawiam z rzezkiego poznania :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ocena sanatorium Willa Fortuna w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Mowisz i masz
moze zbyt ostro ,ale lepiej ostro niż byc zawiedzionym
2 budynki -1 ten frontowy pokoje 2-3 osobowe każdy po remnocie około 2010-2011 rok odnowione Nie zniszczone!
Standart 3 gwiazdkowy w pokojach Tv w 80% pokoi 32 calowa plazma 9 około 15 programow ) , zastawa czajnik , lodowka łazienka razem z wc
2 budynkek to;niski partek kuchnia , wysoki parter stołówka na 40 osob stad 2 zmiany i 2 pietra hotelowe pokoje 2 osobowe
Mozna za kwoę bodajze 60 zlotych wykupic TV oraz inne plus wymiane poscieli na zadanie! i ręcznikow za mala gratyfikacje z Panią możesz miec ..codziennie ,sa 2 maly i duży , Baza zabiegowa Skromna ,basen w zakladzie przyrodoleczniczym brak możliwości większosci zabiegów wodnych , masaz podwodny , bicze etc bardzo ograniczone
Za to wszystkim proponuja yakuzi w 4 osoby co 15 minut
Wyżywienie w zeszlym roku byl problem z Dieta ..cukrzykom serwowano czesto naleśniki i duże ilosci weglowodanow plus ..cukrow -byla zmiana Kuchni wyszlo troszke lepiej ale nadal jest tłumaczenie co mozna za 7,5 totalny brak przypraw na stołowce!!
Personej medyczny
Lekarze są ok , natomiast niektóre Panie pielęgniarki sa bardziej papieskie niż Papierz -obscesowe bez ikry ktoś określil je jak poczatki budowania pewnego systemu w Polsce
Recepcja pracuje od 22,00 a 22,10 ośrodek jest ostentacyjnie Zamykany przez Panie Pielęgniarki i rozpoczynaja się gorzkie ..zale
W pokojach na wyposazeniu sa leżaki i koce na plaze
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ocena sanatorium Willa Fortuna w Kołobrzegu

Post autor: rak1946 »

Darku dziekuje czytam i mam :kwiat: no niestety baza zabiegowa bardzo skromna a najbardziej mi na tym zalezy :o wyzywienie jak piszesz za 7,50 dla tylu osob tez mozna smacznie ugotowac skoro tak krucho z przyprawami to przywioze z domu ale uwage i tak zwroce :) czy kuchnia jest na miejscu czy catering jeszcze jedno czy obowiazuje oplata klimatyczna i jak z parkingiem bo mam karte ON POZDRAWIAM :kwiat:
ODPOWIEDZ