Kudowa Zdrój sanatorium ul. Zdrojowa 36c

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
fotka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 14 cze 2014 22:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kudowa Zdrój sanatorium ul. Zdrojowa 36c

Post autor: fotka »

Witam.
Pięknie i prawie wyczerpująco opisałeś warunki w sanatorium w Kudowie Zdroju.
Naprawdę bardzo przydatne podpowiedzi i informacje. Ja wybieram się do tego sanatorium od 01.07. - 22.07.2014 r. Jak wrócę podzielę się wrażeniami.
A Tobie pięknie dziękuję.
:kwiat:
fotka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 14 cze 2014 22:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kudowa Zdrój sanatorium ul. Zdrojowa 36c

Post autor: fotka »

Witam serdecznie.
Zgodnie z obietnicą, wróciłam z Kudowy Zdroju więc przekazuję informacje.
Byłam w Kudowie Zdroju, sanatorium 24 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy, Ul Zdrojowa 36 C.
Mieszkałam w budynku A głownym 3 pietro pokój 2 osobowy. Warunki pokojowe super. Mialam pokój z balkonem i na całe szczęście od strony wschodniej więc w te okropne upały było w pokoju super. Na oknach rolety. Wyposażenie - 2 dość wysokie, ale super wygodne łóżka, 2 foteliki, ława TV, 2 filiżanki i łyżeczki. W przedpokoju duża szafa. W łazience jak mało gdzie, ale jest szafeczka z lustrem i jest gdzie rozłozyc kosmetyki. Dzbanek na każdym piętrze. Wszystkie zabiegi na miejscu - ważne - nie mają basenu do ćwiczeń. Był to mój 15 pobyt w sanatorium i jak dla mnie baza zabiegowa raczej uboga Tam gdzie jest normą gimnastyka tutaj był to zabieg prawie zakazany. Kapiel borowinowa to kapiel w wannie z odrobinką chyba koncentratu z borowiny ale za to o pięknym zapachu jodły. Jest w Kudowie Zdroju piękny basen ogolnodostepny - polecam , ważne- proszę kupować bilety w ośrodku na recepcji - są 4 zł tańsze. Jest gdzie potańczyć, ale nie w ośrodku, Ale tam wszędzie jest blisko i jest w czym wybierać.
Prawda - brak jakiejkolwiek sali do spotkań, jest świetlica, ale dostepna jest tylko na pokazy dla wszystkich firma " nawiedzających ośrodek " i usilnie starających się ogłupić kuracjuszy.
Wycieczki - warto śledzić wycieczki z biur podróży - ceny takie same a oferta znacznie bogatsza.
Jedzenie -np. sniadania - kolacje wędlina 3 plasterki krojona chyba laserem bo nozem chyba nikt tak cienko nie ukroi. Jedzenie ok, ale porcje raczej nieduże.
Zmiana reczników, nawet 3 razy w czasie turnusu, ale trzeba samemu zanieść - pokój 10 i przemiła Pani bez problemu wymieni.
Chyba tyle, jakby ktoś miał jakiekolwiek pytanie -proszę pisać.
Ach - parking na miejscu 100 zł za turnus, wifi bezpłatne na dole przy recepcji jest strefa bezpłatnego wifi. Jest stolik, kanapa fotele, więc tam można korzystać.
Pozdrawiam wszystkich wybierających się do Kudowy, zyczę pięknej pogody, zdrowia i wspaniałych wrazeń.
Polecam wycieczke do Skalnego Miasta - Czechy, Błedne Skały, oraz Szczeliniec - to już trzeba zaliczyć samemu - ale naprawdę warto.
Awatar użytkownika
zorro
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1862
Na forum od: 17 sty 2014 07:00
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kudowa Zdrój sanatorium ul. Zdrojowa 36c

Post autor: zorro »

... i tu się pisało...
Łza się kręci w drugim oczku... Słoneczko :kwiat:
ODPOWIEDZ