Wieniec-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Wieniec-Zdrój

Post autor: krzysiek23 »

Witam mieszkam 15 km od Wienca bede miał 0d 14 zabiegi ambulatoryjnie . Sama miejscowosc to dziura lasy i lasy ale jeśli jest fajne towarzystwo to jest ok. Opisze jaka bedzie baza zabiegowe pozdro :D
carlla132
Posty: 3
Na forum od: 12 lip 2014 20:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec-Zdrój

Post autor: carlla132 »

Właśnie (lipiec 2014) tam przebywam - koszmar, brud, smród i robaki w pościeli, sprzątaczki po łebkach ogarniają a po kątach pełno kurzu. Kołdry i poduszki przepocone pożółkłe i obrzydliwe. Na ścianach przy łóżkach zacieki po rzygowinach. Odległość na mokre zabiegi moich 1000 kroków miarki nie mam ale dość daleko. Tapczany połamane, zarwane - podpierane deską w poprzek. Skandal! Pod samym oknem robotnicy diaksem pracują, kurz i hałas nie do zniesienia. Jedynie kuchnia jest w porządku. Porcje ok. Panie dają dokładki. Nie polecam. Horror po prostu w tych czasach takie warunki (jak w noclegowni dla bezdomnych) są niedopuszczalne. Nigdy więcej tam nie pojadę i wszystkim będę mówić prawdę o tym pożal się Boże sanatorium.
carlla132
Posty: 3
Na forum od: 12 lip 2014 20:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec-Zdrój

Post autor: carlla132 »

Muszę napisać Wam również o mocnych stronach ośrodka Hutnik Wieniec -Zdrój.
Zaletą jest doskonała baza zabiegowa. Rehabilitanci to świetni fachowcy, życzliwi, zawsze służący dobrą radą. Zabiegi są obfite w surowce naturalne. Basen nowy z nowym wyposażeniem.
Zaletą jest też dobra kuchnia- porcje wystarczające, można dostać dokładkę, zupa bez ograniczeń.
Jako kuracjusz odnoszę wrażenie jakby w części mieszkalnej Hutnika czas zatrzymał się w latach 70 tj.jeśli chodzi o wyposażenie pokoi i mentalność niektórych osób z personelu.
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Wieniec-Zdrój

Post autor: krzysiek23 »

Witam ja moge powiedziec tylko o zabiegach mam masaz u miłej pani Agnieszki dusza nie człowiek stara sie całym sercem . Ogólnie zabiegi ok . Kuracjusze chwala tez kuchnie o Hutniku nic nie powiem ale Tecza jest ok byłem widziałem. Pozdrawiam jak macie pytania to słucham.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Wieniec-Zdrój

Post autor: Selene »

Kociu :kwiat: ciąg dalszy lektury dla Ciebie :mrgreen:
ODPOWIEDZ