NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14545
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ANDY12345 »

Do komunii, bierzmowania ani chrzcin nie pójdę...... no chociaż jeszcze jeden sakrament został ;) :lol: :lol: :lol: , to będę próbował zwroty od połowy kwietnia :) , teraz mam 4620.
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 509
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: MaryKate »

andy dość niski nr masz , może się tak zdarzyć że NFZ uszczęśliwi cię przydziałem przed świętami bo też ludzie oddają , ja raz byłam na wielkanoc i też sie zastanawiałam czy nie oddac skierowania ale pojechałam było to skierowanie do szpitala uzdrowiskowego. Ci co mają wnuki idące do komunii to oddają rzeczywiście ja tak dwa lata temu pojechałam ze zwrotów od 30 kwietnia , byłam w Kołobrzegu w Wistomie .
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14545
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ANDY12345 »

Ja mam na leczenie szpitalne stąd taki numer, ale kolejka idzie powoli przeciętnie 100 tygodniowo czasami nawet się cofam tak że będę liczył na zwroty, bo termin mnie nie bardzo trzyma. Najważniejsze żeby było ciepło bo mniej rzeczy muszę dźwigać a to dla mnie bardzo ważne, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: alien »

Mój wniosek zarejestrowali w kwietniu 2017, 8 stycznia 2019 dotarł do przychodni do weryfikacji (wysłany 28 .12.1018),czyli praktycznie po 21 miesiącach od złożenia trafił na weryfikację i...sobie leżakował w kartotece...Dwa tygodnie temu ,będąc przez przypadek u rodzinnego,było lekkie zaskoczenie,że wniosek leży nie zweryfikowany,a teraz minęło ponad 30 dni na weryfikację i ciekaw jestem czy wskoczę w kolejkę,czy wypadnę.
A wyjazd pewnie dopiero za 12 miesięcy...chociaż może się przedłuży o miesiąc lub dwa to i ciepełko by było...jak człowiek dożyje.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

A nie sprawdzałeś w przeglądarce :?: :o ... mogą Cię wyrzucic z kolejki :?
Marcysia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 04 paź 2011 22:51

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Marcysia »

Witam kochane ziomki.Ja również czekam od kwietnia 2017r grzecznie i potulnie w kolejce i do dzisiaj jestem jeszcze bez weryfikacji.Miałam nadzieję że już nie odsyłają a jednak sprawdzają czy jeszcze żyjemy. Pozdrawiam i życzę wspaniałości w życiu i w przydziałach
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Marcysia , może zadzwoń i zapytaj czy nie zapomnieli o Tobie :?: :o
Alien już 8 stycznia był w przychodni , tzn , Jego wniosek :)
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: alien »

Gienia,nadal mam wpis:
Skierowanie zwrócone do lekarza kierującego w celu weryfikacji /aktualizacji danych medycznych z powodu braku możliwości jego potwierdzenia w okresie 18 m-cy od dnia jego wystawienia.
znaczy nadzieja jest,że jeszcze w kolejce jestem. Z drugiej strony ,jakby spróbowali wyrzucić z kolejki ,to też nie pograli fair,bo wedle przepisów,weryfikacja ma być po 18 miesiącach,a nie po 20...więc mają poślizg,to ja też mogę mieć.
Marcysia,a My mamy przybliżony termin wyjazdowy...aktualnie,który masz numer w kolejce? Dostałaś pismo do domu o tym,że wniosek poszedł do lekarza kierującego w celu weryfikacji? NFZ wystawia dwa takie pisma,jedno do lekarza kierującego ,drugie do ,,starającego się ".
Marcysia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 04 paź 2011 22:51

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Marcysia »

Gieniu jeszcze się wstrzymam i nie będę nękać pracowników lecz w marcu jak status w przeglądarce nie ulegnie zmianie to przypomnę o sobie . Alien ja mam numer 21 tys i jeszcze skierowanie nie zostało wysłane do weryfikacji /kardiologia/ ponieważ zaglądam do przeglądarki i wciąż zmniejsza się mój numer czyli jestem , a jak Twój wniosek wróci to pochwal się numerkiem ! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: alien »

Marcysia,nie ma sprawy..do numerków to ja pierwszy :lol: ...tak na marginesie też mam na kardiologię złożony wniosek..wywalą nas na wspólny turnus...do Ustronia..sanatorium miłości. :serce:
ODPOWIEDZ