Dolnośląski Oddział NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Może jest ktoś na forum, kto wie przy jakich numerach teraz schodzą przydziały:)?
forumowicz

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: forumowicz »

Jacky6
.. każda kobieta i rano i przed imprezą, randką, sanatorium musi mieć swój czas. No bo jak inaczej. :twisted: A nie daj Boże w ręce nieznanej fryzjerki wpaść.... katastrofa. :shock: a właśnie dzisiaj gonię do fryzjera. Tego samego od lat. Tylko na przydział poczekam. :cry:
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2019 12:47 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
forumowicz

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: forumowicz »

Aliszka pisze: 11 wrz 2019 11:56 Witajcie, nie mam przydziału nadal, numer 2275, ale moja znajoma ma coś ok1800, taki sam profil leczenia i również nie ma przydziału. Podjadę po zwroty po 14 października i wezmę co będzie:( Jadę pierwszy raz, nie jestem wymagająca. Chciałabym dużo, dobrych zabiegów, zero stresów i chociaż jednego partnera do tańca i spacerów w podobnym wieku :), a co jakieś wymagania miec mogę przecież.
Aliszko moja znajoma złożyła na początku stycznia. Przydział na początku sierpnia wyjazd koniec września. Przydział dostaniesz zapewne za około 2 tygodnie może 3. Wyjazd koniec listopada początek grudnia. Życzę Ci fajnych zwrotów a jeżeli się nie uda to fajnego przydziału. Co do partnera... jakoś tak podczas wyjazdów to dla mnie najmniejszy problem. Ale już towarzyszki w pokoju jak najbardziej. Wszystkiego dobrego. Daj znać co i jak.
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Doczekałam się i ja Równica - Ustroń od 15 listopada:) Jakieś wskazówki?
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 172
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Anna2 »

super Aliszka. Gratuluję miejsca. Jak długo czekałaś na wyjazd?
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Czekałam od lutego 2017 r.
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 172
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Anna2 »

Będziesz zadowolona, Ustroń jest piękny, cukiernia Bajka - polecam. W Równicy masz wszystko na miejscu
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Będę się cieszyła wszystkim:) Ale mam pytane, jeśli ktoś jechałby do Ustronia w tym terminie, to chętnie zabiorę ze sobą, wybieram się autem z okolic Legnicy:)
Halineczka
Posty: 3
Na forum od: 17 paź 2019 19:07
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Halineczka »

Witaj Aliszka, odpowiedziałam na twoją propozycję wspólnej podróży i coś nie mam odpowiedzi, więc jeszcze raz tu pisze: też jadę od15 listopada do 6 grudnia do Ustronia, ale do sanatorium Kos , będę jechać z Polkowic, chętnie skorzystam że wspólnej jazdy, oczywiście dojadę na miejsce zbiórki i dołożę się do kosztów paliwa, czekam na informację, pozdrawiam Halina
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: hipek »

Witam.
Skierowanie do Jubilata Lądek Zdrój od 03.12.2019 do 24.12.2019, może ktoś jeszcze z dolnośląskiego wybiera się w tym terminie.

Pozdrawiam
Hipek
ODPOWIEDZ