Sanatorium Elektron w Ustroniu

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
basiczek25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 22 lip 2014 20:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: basiczek25 »

:kwiat: :kwiat: :kwiat:
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: baron14 »

basiczek25 pisze::kwiat: :kwiat: :kwiat:
Witaj Basieczka ja byłem w zeszłym roku w Rosomaku ale do Elektrona chodziliśmy na tance całą ekipą bo fajnie grali jak i dużo miejsca do tańca więc nawet w piżamie będziesz mogła mogła wpadać na parkiet :lol: :lol: :lol: . W Ustroniu polecam wybrać na :kwiat: [link] potem polecam przejście spacerkiem pod wierzę widokową :kwiat: [link] :kwiat: , polecam też :kwiat: [link] :kwiat: warto też skorzystać z organizowanych wycieczek , jak i na biesiadę :kwiat: życzę fajnej ekipy , zabiegów , kogoś fajnego do tańca , słoneczka i zdrowia :kwiat:
Ostatnio zmieniony 25 lip 2014 20:51 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto linki
Awatar użytkownika
basiczek25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 22 lip 2014 20:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: basiczek25 »

baron14 pisze:
basiczek25 pisze::kwiat: :kwiat: :kwiat:
Witaj Basieczka ja byłem w zeszłym roku w Rosomaku ale do Elektrona chodziliśmy na tance całą ekipą bo fajnie grali jak i dużo miejsca do tańca więc nawet w piżamie będziesz mogła mogła wpadać na parkiet :lol: :lol: :lol: . W Ustroniu polecam wybrać na :kwiat: http://www.youtube.com/watch?v=fVzwcb4Yzb8 potem polecam przejście spacerkiem pod wierzę widokową :kwiat: http://www.czantoria.pl/dane-techniczne :kwiat: , polecam też :kwiat: http://www.krajoznawcy.info.pl/lesny-pa ... anek-23943 :kwiat: warto też skorzystać z organizowanych wycieczek , jak i na biesiadę :kwiat: życzę fajnej ekipy , zabiegów , kogoś fajnego do tańca , słoneczka i zdrowia :kwiat:
:kwiat: Wielkie dzięki "baronie 14" za tak dokładne info...z niektórych na pewno skorzystam,z wyciągu chyba nie,bo już się boję :lol: ... na pewno skorzystam z innych atrakcji,lubię dużo chodzić...szczególnie bardzo bym chciała abym miała dużo fajnych zabiegów,co bym po nich mogła dobrze "latać ". Pogoda też mogłaby być,nie tylko ducha ale i na niebie dużo słoneczka sobie sama życzę...i najważniejsze to mieć fajne "dziewczyny" do pokoju... zmartwiły mnie troszkę te tańce w pidżamie,ale cóż może sobie taką jedną sprawię :lol: :lol: .Teraz na poważnie...bardzo dziękuję za bardzo ciekawy wykład na temat Elektrona....Mam taką nadzieję,nie dopuszczam innej,że wrócę do domu bardzo zadowolona i będę następnym naszym kuracjuszom polecać...Milutkiego weekendu życzę :kwiat: Pozdrawiam...
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: stokrotka »

Przepraszam za tą jedynkę...chciałam dać więcej....troszkę sobie poczytałam.dzięki za info,,,Pozdrawiam[/quote]


basiczek, więcej ni możesz dać, chociaż nie wiem jak byś chciała :lol: :lol: :lol:[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak już tu jest :lol:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: Lewek »

basiczek25 pisze:
agalew pisze:basiczek , jadę 18 września, więc Ty jeszcze tam parę dni będziesz ;)
agalew ja będę do 24 września...to już dzisiaj zapraszam na kawusię za pozytywne posty :) :kwiat:
Basiczek, nie wiem jak się to stało, ale wcięło moja odpowiedź ( chyba to już ta choroba :lol: :lol: :lol: po prostu zapomniałam odpisać :lol: :lol: :lol: ). Oczywiście miło mi będzie spotkać się i napić się wspólnie kawy :D Może też wybierzemy się gdzieś wspólnie :?: :roll:
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: baron14 »

Basiczek, nie wiem jak się to stało, ale wcięło moja odpowiedź ( chyba to już ta choroba :lol: :lol: :lol: po prostu zapomniałam odpisać :lol: :lol: :lol: ). Oczywiście miło mi będzie spotkać się i napić się wspólnie kawy :D Może też wybierzemy się gdzieś wspólnie :?: :roll:[/quote]
Gdzie byłyście dziewczyny w zeszłym roku :?: :?: jak ja byłem w Ustroniu ;)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: Lewek »

baron14 pisze:Basiczek, nie wiem jak się to stało, ale wcięło moja odpowiedź ( chyba to już ta choroba :lol: :lol: :lol: po prostu zapomniałam odpisać :lol: :lol: :lol: ). Oczywiście miło mi będzie spotkać się i napić się wspólnie kawy :D Może też wybierzemy się gdzieś wspólnie :?: :roll:
Gdzie byłyście dziewczyny w zeszłym roku :?: :?: jak ja byłem w Ustroniu ;)[/quote]


W innej części naszego pięknego kraju :lol: :lol: :lol:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: stokrotka »

baron 14 -ja też byłam w zeszłym roku w Ustroniu --tylko zależy w jakim terminie byłeś ?
Awatar użytkownika
basiczek25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 22 lip 2014 20:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: basiczek25 »

agalew pisze:
baron14 pisze:Basiczek, nie wiem jak się to stało, ale wcięło moja odpowiedź ( chyba to już ta choroba :lol: :lol: :lol: po prostu zapomniałam odpisać :lol: :lol: :lol: ). Oczywiście miło mi będzie spotkać się i napić się wspólnie kawy :D Może też wybierzemy się gdzieś wspólnie :?: :roll:
Gdzie byłyście dziewczyny w zeszłym roku :?: :?: jak ja byłem w Ustroniu ;)

W innej części naszego pięknego kraju :lol: :lol: :lol:[/quote]
:( ..a ja sobie w domku siedziałam :D Zaproszenie nadal aktualne "agalew"...mnie też bardzo miło będzie :kwiat: :kwiat:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: stokrotka »

Agusia w Róży -Basieńka w Elektronie -trochę podreptacie do siebie -jedna z górki druga pod górkę ,a na tańce zajrzycie do Równicy.
ODPOWIEDZ