czy ktoś jedzie do pustkowa 19 września?

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
gerda64
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 cze 2014 22:59
Staż sanatoryjny: 1

czy ktoś jedzie do pustkowa 19 września?

Post autor: gerda64 »

wyjeżdżam do pustkowa 19 września z Lublina czy ktoś moze wie jak tam dojechać ?
mariuszschetyna
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 lip 2014 23:58
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: czy ktoś jedzie do pustkowa 19 września?

Post autor: mariuszschetyna »

Witaj Gerda jedź albo przez Poznań albo sprawdź na Blablacar moze ktoś jedzie w te okolice zawsze to taniej. :D
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: czy ktoś jedzie do pustkowa 19 września?

Post autor: grazynamackowiak »

Witaj gerda 64 napisz nam do jakiego Pustkowa jedziesz zachodniopomorskiego powiat Gryfice
Pustkowo powiat Białogardzki jeszcze jest Pustkowo powiat Gdański precyzyjniej nazwa sanatorium
napiszemy jak dojechać pozdrawiam .
gerda64
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 cze 2014 22:59
Staż sanatoryjny: 1

Re: czy ktoś jedzie do pustkowa 19 września?

Post autor: gerda64 »

Ośrodek nazywa się Zem-Turist Ośrodek Rehabilitacyjny ,Pustkowo .ul Słoneczna- dodam jeszcze ,że jadę w ramach prewencji rentowej Zus.
to będzie mój drugi raz w sanatorium ( o ile sie odważe na to pustkowo..)
peirwszy raz byłam w Cieplicach- zdroju,także na przełomie września i pazdziernika-w Zdrojowym : było bosko-zabiegi na miejscu; , wiaderko cieplutkiej borowinki pod pupcie,znaczy pod kregosłup :-) zawijali w kocyk i odlot.....potem cieplutkie kąpiele w wodzie żródlanej.....
a na tym pustkowiu to raczej zapomniec o takich bajerach?
pozdrawiam i prosze o info wszelkie na temat tego Pustkowa....dojazd pewnie bedzie jeszcze trudniejszy bo to juz po sezonie .W razie czego zdąże zrezygnować... :-)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: czy ktoś jedzie do pustkowa 19 września?

Post autor: grazynamackowiak »

Witam gerda 64 wejdz na nasze sanatorium opinie sanatorium strona 4 kuracjusz opisuje Pustkowo Zem- tourist prewencja ZUS szczegółowo kuracje . Na stronie internetowej Ośrodka Zem Tourist Pustkowo w komentarzach
jadą kuracjusze w terminie 19 .09 2014 z prewencji ZUS do Pustkowa .
Kontakt e-mail Grazka [email].com
Lili z Poznania e-mail [email].pl.
Dojazd dział forumowy rozklad jazdy
gerda64
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 cze 2014 22:59
Staż sanatoryjny: 1

Re: czy ktoś jedzie do pustkowa 19 września?

Post autor: gerda64 »

Ustaliłam ,ze dojazd z Lublina jest koszmarem po sezonie...
Dostałam info od koleżanki z Kołobrzegu(notabene szczęsliwej kuracjuszki ),która zapytała kierowców busów o przejazdy do Pustkowa.odpowiedż "tylko do 30 sierpnia,potem nie jeżdzimy w tamtym kierunku".Podobno jedyna możliwośc to do Szczecina a stamtąd pekaes jeszcze dwie godziny-do Zem -tourist dociera sie jako ostatni mohikanin -na wieczór.. Może ktoś sie wybiera własnym transpotem na tuurnus os 19.09? i może zabrać pasażerkę? :oops:
Lili
Posty: 2
Na forum od: 09 wrz 2014 17:10
Staż sanatoryjny: 1

Re: czy ktoś jedzie do pustkowa 19 września?

Post autor: Lili »

grazynamackowiak pisze:Witam gerda 64 wejdz na nasze sanatorium opinie sanatorium strona 4 kuracjusz opisuje Pustkowo Zem- tourist prewencja ZUS szczegółowo kuracje . Na stronie internetowej Ośrodka Zem Tourist Pustkowo w komentarzach
jadą kuracjusze w terminie 19 .09 2014 z prewencji ZUS do Pustkowa .
Kontakt e-mail Grazka [email].com
Lili z Poznania e-mail [email].pl.
Dojazd dział forumowy rozklad jazdy

tu jest błąd w mailu do mnie mail Lili z Poznania [email].pl
szukam dojazdu jak ktoś ma wolne miejsce to poproszę o informacje mogę dojechać gdzieś
Lili
Posty: 2
Na forum od: 09 wrz 2014 17:10
Staż sanatoryjny: 1

Re: czy ktoś jedzie do pustkowa 19 września?

Post autor: Lili »

Pani Grażynko nic się nie stało napisałam, że jest błąd w moim mailu tylko dlatego aby jak ktoś chciał się skontaktować ze mną mógł to zrobić :) pisałam w dobrej wierze :D pozdrawiam Liliana
ODPOWIEDZ