Polańczyk-Warszawa 26.09.2016 powrót

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Jagoda Gda5
Posty: 2
Na forum od: 17 sie 2016 21:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Polańczyk-Warszawa 26.09.2016 powrót

Post autor: Jagoda Gda5 »

Będzie ktoś wracał 26 września autem do Warszawy i będzie miał jedno wolne miejsce?
Ostatnio zmieniony 26 sie 2016 23:33 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk

Post autor: hala5102 »

Jagoda Gda5 pisze:Będzie ktoś wracał 26 września autem do Warszawy i będzie miał jedno wolne miejsce?
Są autobusy relacji Warszawa-Polańczyk i na powrót Polańczyk-Warszawa. Ja jechałam 1.08 do Polańczyka NEOBUSEM (odjazd z dw. W-wa Zach. o godz.0.10, tam jest 7.15...po drodze w Niebylcu jest przesiadka do mniejszych autobusów).
Natomiast wracałam z Polańczyka do W-wy Polonusem (odjazd z Polańczyka 8.30 i w W-wie jest 18.55). Ale można wrócić też NEOBUSEM, który z Polańczyka do W-wy odjeżdża o 9.15.
Jest tylko jedno ale: jadąc NEOBUSEM po drodze jest ta przesiadka i to spowodowało, że zdecydowałam się na powrót Polonusem, który tnie bezpośrednio do stolicy. Wprawdzie podróż dłuższa, ale bez tych nieszczęsnych przesiadek.
Tak w NEOBUSIE jak i w Polonusie nie ma tłoku, raczej pustawo, także w obie strony miałam oba siedzenia do swojej dyspozycji, także można sobie dość wygodnie jechać. W Polańczyku autobus podjeżdża prawie pod same sanatorium Dedal, a wszystkie inne sanatoria z nim sąsiadują, także już dotarcie do nich od autobusu nie jest problemem. Pozdrawiam :)
Jagoda Gda5
Posty: 2
Na forum od: 17 sie 2016 21:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polańczyk

Post autor: Jagoda Gda5 »

Dzięki Bardzo Pomocna Kuracjuszko :)
ODPOWIEDZ