15 luty Horyniec Zdroj.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: iwonina73 »

Nikt nie jedzie 15 lutego do Horynca.?
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: jarko666 »

Jadę 14 lutego 2017r do Horyńca z okolic Kutna własny transportam.
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: jarko666 »

Jadę do Horyńca pierwszy raz. Z tego powodu mam kilka pytań , był bym wdzięczny jeżeli znajdzie się ktoś kto zechce na nie odpowiedzieć. W tamtym roku byłem w Szklarskiej i było super . Najbardziej mnie interesuje podejście personelu do kuracjuszy. Czy traktują kuracjusza jak zło konieczne?. Mam nadzieję że nikt nie będzie sprawdzał czy o 22 będę w łóżku.Gdzieś czytałem że piguły się czepiają. Nie lubię nakazów i zakazów wszystko inne mogę znieść. Zadupie jest i jeszcze jakby miało być niemiło . :evil:
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: iwonina73 »

Jarko666 o 22 trzeba byc w pokoju .Piguly chodza i jak jest gdzies glosno to prosza o rozejscie sie do pokoi. Awanturnicy sa sprawdzani alkomatem i wydalani z osrodka.Rehabilitanci bardzo mili , pomocni.Cos jeszcze pytaj.
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: jarko666 »

Nie myślałem o awanturowaniu się . W Szklarskiej była kawiarenka , piwo i ew coś mocniejszego na miejscu, oraz balety codziennie. Może było trochę ciasno ,ale jak ktoś chciał się pobujać ,było gdzie. Nikt się nie awanturował , choć zdarzało się że było wesoło i nikt nikogo nie sprawdzał alkomatem. Nigdy nie przyszła do pokoju pielęgniarka po 22. A tu jak piszesz to i za jedno piwo można wylecieć . To jak chodzicie na balety do wsi ,to co przy herbatce się przy stoliku siedzi :D :lol: :oops:
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: iwonina73 »

Tance w Sawie gdzie rowniez jest piwo i alkohol.Nigdy nie bylam sprawdzana alkomatem a chodzilismy na tance prawie codziennie.Wrzuc na luz i do zobaczenia na miejscu :D .
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: jarko666 »

Na luzie to ja nigdzie nie dojadę , chyba że mnie końmi zaciągną, ale to potrwa i na turnus mogę się nie załapać :lol:
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: iwonina73 »

:mrgreen:
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: jarko666 »

[quote="iwonina73"]Tance w Sawie gdzie rowniez jest piwo ................................. :lol: :lol: :lol: No tak ale pewnie do tej Sawy to daleko jest, a ja już taki młody nie jestem. Może się zdarzyć że nie zdążę w obie strony przejść do ciszy.No przecież jak był bym młody i zdrowy to bym nie jechał po zdrowie do sanatorium :?: :?: :?: Mam jednak pomysł rower wezmę będzie szybciej :shock: I nasępny problem, rowerem
nie wolno po spożyciu. :cry: Biednemu to zawsze pod górkę. :oops: O dwudziesta druga się zbliża idę się przyzwyczajać do spania o tak wczesnej porze , normalnie chodzę około pierwszej i wstaje koło jedenastej. Ciężko się będzie przestawić .
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 594
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: 15 luty Horyniec Zdroj.

Post autor: Gaba »

jarko666 pisze:
iwonina73 pisze:Tance w Sawie gdzie rowniez jest piwo ................................. :lol: :lol: :lol: No tak ale pewnie do tej Sawy to daleko jest, a ja już taki młody nie jestem. Może się zdarzyć że nie zdążę w obie strony przejść do ciszy.No przecież jak był bym młody i zdrowy to bym nie jechał po zdrowie do sanatorium :?: :?: :?: Mam jednak pomysł rower wezmę będzie szybciej :shock: I nasępny problem, rowerem
nie wolno po spożyciu. :cry: Biednemu to zawsze pod górkę. :oops: O dwudziesta druga się zbliża idę się przyzwyczajać do spania o tak wczesnej porze , normalnie chodzę około pierwszej i wstaje koło jedenastej. Ciężko się będzie przestawić .
:evil: mam propozycje -zostań w domu z tym marudzeniem :| ...do Sawy jest blisko ,a rower można wypożyczyć na miejscu-bardzo tanio :)
ODPOWIEDZ