Zimowit Rymanów-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
fux66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 24 lut 2017 18:49
Oddział NFZ: Śląski

Zimowit Rymanów-Zdrój

Post autor: fux66 »

Ktoś był w tym uzdrowisku jakie warunki.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2017 17:36 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiono tytuł. Przeniesiono.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: zimowit rymanów zdroj

Post autor: wiktor64 »

Witam i odrazu pytam jaki termin powino sie pisać w tytule data rozpoczecia i data zakonczenia a co do okilicy to pieknie tam jest a wszczegulnosci piekny las i warunki do chodzenia byłem tam przypadkowa rok temu w czerwcu jak byłem w iwoniczy zdrój .. Górnik ..tak na marginesie to polecam te sanotorium tylko to był czerwiec to na tyle milego wypoczynku narka
fux66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 24 lut 2017 18:49
Oddział NFZ: Śląski

zimowit rymanów zdroj 10.04 do 03.05.2017

Post autor: fux66 »

Witam można dowiedzieć się o pokój jakie są warunki czy jest żelazko czajnik I czy można zamówić 1 osobowy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: zimowit rymanów zdroj 10.04 do 03.05.2017

Post autor: jan19557 »

O takie rzeczy najlepiej zapytać dzwoniąc na miejsce. To nie jest żadna tajemnica. Żelazko na pewno jest do pożyczenia w recepcji bezpłatnie a czajnik najprawdopodobniej na korytarzu. Ładny ośrodek, dużo dzieciaków bo to jest sanatorium w którym dzieci kuracjusze uczą się.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Zimowit Rymanów-Zdrój

Post autor: Bietka »

Byłam w Rymanowie ale w sanatorium Stomil (naprzeciw Zimowitu).Mogę tylko powiedzieć, że jest położone dość wysoko (chyba 150 schodów) w lesie widoki piękne ale dla tych co mają problem z chodzeniem to nie jest szczęśliwy wybór. Myślę że jak raz dziennie zejdzie się do miasta to będzie dość. Byłam tam w środku z ciekawości warunki dobre, zabiegi na pewno na miejscu i chyba na dobrym poziomie bo jest to duże sanatorium i chyba szpital. Rymanów piękny szczególnie latem.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ