Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
miranta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 11 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: miranta »

Maryann pisze:Miranta, nie martw się, będzie super napewno. Ja po pierwszym sanatorium nie mogłam się doczekać następnego wyjazdu. A teraz czekam na sierpień.. i Ustroń :D
Dziekuje bardzo za podpowiedzi :) ( skorzystam z dobrych rad ! jednak mozna liczyc na dobre duszyczki na tym swiecie :serce:
Ewa M
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: Maryann »

Miło że mogłam trochę pomóc... jak Ci się coś Ewo przypomni to pytaj.. :D
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: Maryann »

Anna-K pisze:Kobieto,o tym to Ty mi akurat nie musisz mówić :roll: Ja to wiem chyba od urodzenia :lol:
Czy mam to powiedzieć mojemu ortopedzie,że jak tańczę to mnie nic nie boli :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: ...ja bym nie ryzykowała.... przynajmniej na etapie składania wniosku... bo już lekarze na miejscu to nawet zalecają dodatkowe zabiegi na parkiecie :lol: :lol: :lol: tylko cholewka.... to ograniczenie... 22,00 :(
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: jan19557 »

Jak ktoś chce się pobawić to od 19,00- 22.00 można ducha wyzionąć. Jeden warunek , nie wolno siedzieć tylko się bawić. Tereny piękne i jest gdzie pochodzić. tylko uważajcie na wodę z pijalni po drodze na rynek. po odstaniu zajeżdża szambem. Po dwóch dniach jak przywiozłem do domu butelka zrobiła się zielona. Jak się poprosi kierowcę to podrzuci pod sanatorium. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: Anna-K »

Maryann może i dobrze,że jest to ograniczenie bo by się człowiek zajechał na tym parkiecie :lol: :lol: Chociaż uważam,że gdyby była godzina dłużej to byłabym w pełni usatysfakcjonowana.
Janie ducha to ja nie mam zamiaru tam wyzionąć :lol: :lol: Mam zamiar powrócić stamtąd z lepszym zdrowiem i kondycją. Masz rację jeżeli ktoś lubi te zabiegi to absolutnie nie powinien siedzieć,ewentualnie jak jest przerwa.Bardzo się cieszę,że jest gdzie przecierać szlaki bo bardzo lubię pokonywać dalsze trasy z moimi nieodłącznymi kijkami.Żeby tylko kolanko się nie zbuntowało i nie zrobiło mi psikusa.
Sugerujesz aby tej wody nie pić ? Czy pić,ale nie przetrzymywać jej ?
Janie czy Ty masz na myśli kierowcę PKS-u,że jest taka opcja aby zajechał pod same wrota ?
Właśnie nie wiem,czy mam jechać do samego Rynku,czy wysiąść wcześniej.Ale pewnie z Rynku łatwiej będzie o taksówkę.
Z moim ogromnym bagażem nie zamierzam wspinać się pod górkę bo wtedy to na pewno bym ducha wyzionęła :lol: :lol:
Tadek7775
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 12 mar 2014 07:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: Tadek7775 »

Byłem w Muszynie w Koronie w ub. roku w lutym i nie zauważyłem aby jakikolwiek "bus" podjeżdżał pod Koronę lub Muszynę. Być może że wysadzał na dole ale to jest później dobre 200 m ostro pod górkę. Proponowałbym Rynek i "taryfę" bo jest gwarancja że podjedzie pod same drzwi wejściowe.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: Fionka »

Aniu najlepiej poszukaj namiarów na tego busika i zadzwoń .Mojej Jani, ślubny był latem i bus dowoził a zimowa porą musieli z buta maszerować :lol:
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: Anna-K »

Tadek dziękuję za radę i zapewne tak zrobię.
Elu ja liczę na to,że wysiądę z autobusu i będzie tak jak w Kołobrzegu,że taksówkarz do mnie podejdzie i zapyta "Gdzie panią powieść " :lol: :lol:
Żebym się tylko nie rozczarowała i z buta nie maszerowała :lol:
Ale tak na poważnie to chyba o tej porze roku nie powinno być problemu z TAX-i
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: Maryann »

Anna-K pisze:Maryann może i dobrze,że jest to ograniczenie bo by się człowiek zajechał na tym parkiecie :lol: :lol: Chociaż uważam,że gdyby była godzina dłużej to byłabym w pełni usatysfakcjonowana.
Janie ducha to ja nie mam zamiaru tam wyzionąć :lol: :lol: Mam zamiar powrócić stamtąd z lepszym zdrowiem i kondycją. Masz rację jeżeli ktoś lubi te zabiegi to absolutnie nie powinien siedzieć,ewentualnie jak jest przerwa.Bardzo się cieszę,że jest gdzie przecierać szlaki bo bardzo lubię pokonywać dalsze trasy z moimi nieodłącznymi kijkami.Żeby tylko kolanko się nie zbuntowało i nie zrobiło mi psikusa.
Sugerujesz aby tej wody nie pić ? Czy pić,ale nie przetrzymywać jej ?
Janie czy Ty masz na myśli kierowcę PKS-u,że jest taka opcja aby zajechał pod same wrota ?
Właśnie nie wiem,czy mam jechać do samego Rynku,czy wysiąść wcześniej.Ale pewnie z Rynku łatwiej będzie o taksówkę.
Z moim ogromnym bagażem nie zamierzam wspinać się pod górkę bo wtedy to na pewno bym ducha wyzionęła :lol: :lol:
Aniu, nie chciałabym Cię wprowadzićw błąd ale panie które korzystały z TAXI mówiły że za taksówkarz bierze za ten odcinek z rynku 10 zeta... niewiem czy to prawda ale PKS to raczej nie zajeżdżał. Absolutnie nie targaj sama walizki bo dość wysoko. Acha.. i lepiej zabrać swój internet, nie ma Wifi.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Muszyna Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki od 27.05 - 19.06.

Post autor: Fionka »

Ania bierz taxi .Nunie na tance oszczędzaj. :lol:
ODPOWIEDZ